News
Skrillex po raz trzeci! Easter egg w najnowszym kawałku DJ-a

Skrillex po raz trzeci! Easter egg w najnowszym kawałku DJ-a

Czy on się kiedyś zatrzyma? Skrillex udostępnia swój trzeci utwór w tym miesiącu. Słuchamy najnowszej produkcji Sonny'ego

Skrillex puszcza oczko w stronę fanów

Skrillex wypuścił nowy utwór – myślałem, że limit tej frazy został już wyczerpany na ten miesiąc. Jak się okazuje nic bardziej mylnego. Sonny bowiem po raz kolejny zaskakuje swoich fanów świeżą premierą. No dobra, może słowo świeża jest tutaj lekko przesadzone.

Najnowszy utwór DJ-a jest bowiem już dobrze znany największym wielbicielom działalności producenta. Kawałek ten bowiem został przedpremierowo zagrany przez Fred Again… w secie z Boiler Roomu. Już teraz jednak utwór Leave Me Like This oficjalnie ujrzał światło dzienne.

Utwór wydany został wraz z udziałem Bobby’ego Raps. Sam kawałek przy okazji puszcza oczko w stronę starszych fanów Skrillexa. No, ale zacznijmy od początku.

Przeczytaj też: Fan wrzucił na YouTube pełen 4-godzinny set Skrillexa, Four Teta i Freda Again.. z Electric Brixton

Przede wszystkim singiel muzyków ma dość dynamiczną naturę. Produkcja przepełniona jest nowoczesnymi brzmieniami. W całości nie brakuje jednak odniesień do starszej muzyki. Mowa chociażby o dropie, którego brudne, basowe uderzenia przywodzą na myśl dawniejsze produkcje Skrillexa.

Co ciekawe brzmienia to nie jedyna rzecz, która nawiązuje do wcześniejszych utworów Sonny’ego. W okolicach minuty 2:15 można bowiem usłyszeć również legendarną frazę Oh My God! z Scary Monsters and Nice Sprites wydanego w 2010 roku.

A więc mamy, po utworach Rumble i Way Back, Leave Me Like This dołącza do kompletu produkcji amerykańskiego DJ-a. Powiedziałbym, że to powinien być ostatni utwór ze strony Sonny’ego, ale chyba powoli uczymy się spodziewać niespodziewanego ze strony producenta. Całość znajdziecie już teraz na YouTube.

Skrillex with Bobby Raps – Leave Me Like This

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy - sprawdź

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →