News
Fan wrzucił na YouTube pełen 4-godzinny set Skrillexa, Four Teta i Freda Again.. z Electric Brixton [video]

Fan wrzucił na YouTube pełen 4-godzinny set Skrillexa, Four Teta i Freda Again.. z Electric Brixton [video]

Skrillex, Skrillex - wszędzie Skrillex. Czy mamy ochotę na więcej? Jak najbardziej - w seci pojawił się właśnie zapis seta artysty z Electric Brixton.

Sonny odpala się w 2023?

Co jak co, ale początek tego roku zdecydowanie należy do Skrillexa. Jak w ostatnich miesiącach fani mogli narzekać na niedobór artysty na scenie, tak teraz na przekór co krok słychać o nowych poczynaniach muzyka. Jest to oczywiście znakomita wiadomość.

Przede wszystkim dlatego, że Sonny to po prostu świetny producent. Nie można jednak zapominać również o fakcie, że twórca ten jest znany nie tylko w kręgach muzyki elektronicznej, więc jego powrót może lekko ożywić środowisko nowymi słuchaczami.

Już teraz świat obiegła kolejna świetna informacja związana z amerykańskim twórcą. Wielu fanów DJ-a może bowiem serdecznie podziękować użytkownikowi vinny_ears, który opublikował w sieci ostatni set muzyka.

Przeczytaj też: To się dzieje! Skrillex wyda album(y) w 2023 roku

Trzeba jasno powiedzieć jednak, że cały koncert nie był solowym występem Skrillexa. Ten grał bowiem ramię w ramię z Fred Again.. oraz Four Tet. Koncert ten był jednym z trzech występów trio w ostatnim czasie w londyńskich klubach.

Wspomniane video zostało nagrane podczas imprezy w Electric Brixton. Całość trwa niemal cztery godziny. Warto sprawdzić tego seta, gdyż nie tylko jest on wypełniony świetnie dobraną elektroniką, ale również zawiera sporo niewydanych jeszcze utworów.

To właśnie tutaj przedpremierowo usłyszycie utwór Baby Again… stworzony przez Skrillexa, Fred Again.. oraz Four Tet. Calość już teraz znajdziecie na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Fred again.. x Skrillex x Four Tet – Live at Brixton Electric 06.01.23
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →