News
Rapowy przebój “A Milli” Lil Wayne’a w oficjalnym house’owym remiksie

Rapowy przebój “A Milli” Lil Wayne’a w oficjalnym house’owym remiksie

Kawałek A Milli Lil Wayne'a w końcu doczekał się oficjalnego remiksu. Żeby było ciekawiej, to jest to remiks house'owy. Sprawdzamy!

Remiks A Milli w końcu oficjalnie

Sampling jest niemalże podstawą muzyki elektronicznej. Ta metoda pozyskiwania dźwięku w końcu towarzyszy elektronice niemal od początku. Naturalną koleją rzeczy, w przemyśle zaczęły się pojawiać sample wykorzystywane wyjątkowo często.

Do takiej grupy z pewnością może się zaliczać ten z przeboju Lil Wayne’aA Milli. Popularny urywek miał okazję gościć już w niezliczonej ilości utworów. Warto zaznaczyć jednak, że te były tylko w postaci bootlegów.

Zaskakujące zatem, że oficjalnego remiksu kawałek ten doczekał się dopiero teraz, po 15 latach od premiery. Za nową wersję utworu odpowiada duet SIDEPIECE. Jak artyści poradzili sobie z tym kultowym samplem?

Przeczytaj też: Vintage Culture: „To wydarzenie jest dla fanów, którzy byli świadkami każdego etapu mojej kariery” – wywiad

Pierwsze słowo – zaskakująco, drugie – dobrze. Zaskakujący jest przede wszystkim dobór gatunku. Zazwyczaj bowiem fragment z A Milli mieliśmy okazję słyszeć w wydaniu trapowym. SIDEPIECE postawili jednak na wersję house’ową.

Był to dobry wybór dlatego, że ta wersja house’owa świetnie sobie radzi. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze dosyć oryginalnego sampla, to może się naprawdę miło zaskoczyć utworem. House’owy układ perkusyjny nadaje całości natychmiastowy vibe.

Kawałek zdecydowanie będzie pojawiał się w klubach, trzeba przyznać, że wersja SIDEPIECE chociaż prosta, to momentalnie skłania do ruchu. Całości posłuchacie już teraz na YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata EDM koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Lil Wayne – A Milli (SIDEPIECE Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →