News

deadmau5 przedstawia “end of year annual mix ’22”

Za chwile skończy się czas na podsumowania poprzedniego roku, więc deadmau5 postanowił dłużej z tym nie zwlekać. Od wczoraj możemy posłuchać na YouTube najnowszego epizodu mau5trap radio, w którym Kanadyjczyk podsumował ostatnie 365 dni. Jakie numery się w nim znalazły? Kto według Joela podbił 2022? Sprawdźmy to!

deadmau5 podsumował rok 2022

Ubiegły rok był dla Joela bardzo ważny. Masa wydań jako Kx5, nadchodzący album, a także multum premier w wytwórni mau5trap. Kanadyjczyk przez ostatnie 12 miesięcy był naprawdę zapracowany, jednak jego fani odpowiednio mu to wynagrodzili. Wspólny projekt z Ryanem Raddonem czyli oczywiście Kaskadem okazał się być strzałem w dziesiątkę. Wszystko przez to, że DJ nie tylko otrzymał support od dawnych fanów, ale zyskał też oczywiście nowych.

W podsumowaniu roku deadmau5a znalazły się produkcje takich DJ-ów jak np. Tony Romera, Psycho Boys Club czy aliasu Dustycloud znanego z wcześniejszych wydań w Confession. Nie zabrakło oczywiście tegorocznych hitów, które Joel wyprodukował razem z Kaskadem. Mowa tutaj o trackach pokroju Avalanche, Alive, When I Talk, Take Me High czy niezastąpionego przez dłuższy czas debiutu – Escape.

Przeczytaj również: “Rumble” Skrillexa najczęściej remiksowanym numerem 2023 roku?

W end of year annual mix ’22 pojawił się również solowy numer deadmau5a ze Skylar Grey pt. My Heart Has Teeth. Jeżeli podejmiecie się przesłuchania tejże składanki, to czeka na Was w sumie ponad trzydzieści utworów z wytwórni mau5trap. Dwie godziny muzyki elektronicznej z labelu takiej gwiazdy jak Joel to coś dla fanów złotych czasów EDM-u, lecz nie brakuje też świeżych brzmień.

Co przyniesie rok 2023 dla Kx5, a przede wszystkim dla deadmau5a? Czy będziemy świadkami wydania pierwszego albumu aliasu z Kaskadem? To wszystko wydaje się być bardzo możliwe z uwagi na to ile nowości pokazali nam oboje w zeszłym roku. Wygląda na to, że debiutancki krążek legendy EDM jest już na horyzoncie, a end of year annual mix ’22 jest również po to, żeby zapełnić chwilową przerwę wydawniczą duetu. Czekamy na nowości ze zniecierpliwieniem!

Posłuchaj end of year annual mix ’22 od deadmau5a!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →