News

“Rumble” Skrillexa najczęściej remiksowanym numerem 2023 roku?

Na początku wspomnieć, że Rumble jest jedną z najdłużej wyczekiwanych piosenek do Skrillexa. Jest to nie byle jaki projekt, ponieważ w jego produkcji uczestniczyli Fred again.., Flowdan oraz przez pewien czas Four Tet. Minęło zaledwie kilka dni od premiery tegoż tracka, a SoundCloud czy YouTube są zasypywane coraz to nowszymi wersjami utworu. Kto ze znanych DJ-ów podjął się jego zremiksowania? Sprawdźmy to!

Skrillex zatrząsł całym światem EDM-u

Rumble zostało pierwszy raz zaprezentowane przez Freda again.. podczas jego występu Corsica Studios w Londynie, gdzie również pojawił się Skrillex. Kilka dni później stało się to podczas legendarnego już setu Brytyjczyka w Boiler Room, gdzie oprócz wspomnianego utworu zagrał jeszcze kilka ID od Sonny’ego. Jeszcze na kilka dni przed oficjalną premierą mogliśmy słuchać tej produkcji dzięki leakom.

Oficjalnie Rumble ukazało się 4 stycznia. Minął zaledwie tydzień, a takie serwisy jak SoundCloud czy YouTube pękają od nadmiernej ilości remiksów tejże produkcji. Czy ten utwór to idealny płótno do stworzenia czegoś zupełnie nowego? Wygląda na to, że tak! Swoją własną wersję przedstawiły już bardzo znane postacie z wszelakich scen gatunku EDM. Mamy również w tej grupie również producentów z Polski!

Przeczytaj również: Długo wyczekiwany singiel Skrillexa i Freda again.. już dostępny!

Jeden z najnowszych utworów Skrillexa, Fred again.. i Flowdana zremiksowali już np. projekt RIOT znany z Monstercat, Henry Fong, Luca Lush, Sammy Porter, Qlank, ALRT, Magnus czy Olly James. W Polsce tego zadania podjęli się Guy Arthur oraz 1997. Ten pierwszy dostał od EDM-owej społeczności naprawdę duży support, a potwierdzeniem tego są np. prawie 20 tysięcy wyświetleń w trzy dni! Przypomnijmy, że jest to tylko remiks!

Tak jak już wcześniej wspomniałem, SoundCloud pęka w szwach od astronomicznej ilości nowych wersji Rumble. Wygląda na to, że Skrillex ma teraz chwilę przerwy od wydawania singli, także raczyć nowymi produkcjami z nim związanymi będą nas inni znani twórcy. To ile materiału w związku z tą premierą powstało w zaledwie tydzień od premiery jest po prostu NIEPOJĘTE. Na horyzoncie jest jeszcze wersja Chrisa Lake’a, także przed nami prawdopodobnie jeszcze sporo wysokiej jakości projektów!

Posłuchaj oficjalnych remiksów Rumble Skrillexa prosto z SoundClouda!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →