News

RÜFÜS DU SOL udostępnili 2-godzinny DJ set z Meksyku – posłuchaj

Australijski zespół RÜFÜS DU SOL podzielił się z nami nie lada materiałem. Już teraz za pośrednictwem platformy Soundcloud możemy posłuchać DJ-skiego setu grupy z Sydney! Po raz kolejny jest to koncert prosto z Meksyku udostępniony przez elektronicznych artystów, bo wcześniej zrobili to GORDO oraz John Summit! Co czekać nas będzie przez 120 minut? Przekonajmy się!

RÜFÜS DU SOL w niepowtarzalnym klimacie

Już od kilkunastu lat australijska grupa daje z siebie praktycznie wszystko na scenie muzycznej. To oni odpowiedzialni są takie numery jak Innerbloom, On My Knees czy Underwater. Teraz mamy do czynienia z trochę inną odsłoną zespołu! Kilka dni temu udostępniony został set prosto z imprezy Sundream Tulum 2022 w Meksyku! Czego mamy się spodziewać po owym koncercie?

Na początek chciałbym przedstawić Wam czym taką naprawdę było Sundream. Mowa tutaj o dwu-weekendowym festiwalu organizowanym przez zespół na terenie meksykańskiego kurortu Papaya Playa Project w mieście Tulum. Nieopodal tego miejsca swój set zagrał również wcześniej wspomniany John Summit. Wracając, zorganizowany w marcu 2022 roku event był inicjatywą kolektywu z Australii. Podczas niego wystąpiły takie gwiazdy jak np. WhoMadeWho, AMEME, Bob Moses, Monolink czy Cassian!

Przeczytaj również: Kluby Ushuaia i Hi rozpoczną sezon potężną imprezą! Czym jest The Signal?

Całe to przedsięwzięcie rozgrywało się w czasie sześciu dni, a podczas niego RÜFÜS DU SOL zagrali cztery koncerty w formie live oraz DJ set. Muszę przyznać, że osobiście wolę słuchać Australijczyków przedstawiających się w swojej instrumentalnej formie, taką jaką znamy z np. On My Knees. Z drugiej strony ich koncert w house’owych klimatach również nie odstaje poziomem od głównego zamysłu ich projektu.

To co mieliśmy okazję usłyszeć podczas Sundream Tulum to dość niespodziewana podróż z RÜFÜS DU SOL w odmęty muzyki house. Przed Wami dokładnie 115 minut najlepszej muzyki w gatunku z produkcjami od np. Sonny’ego Fodery, Sebjaka, Adriatique czy Bena Bohmera. Nie pozostaje mi teraz nic więcej niż po prostu zaprosić Was do przesłuchania tego setu!

Posłuchaj setu australijskiego zespołu prosto z meksykańskiego Tulum!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →