News

Kluby Ushuaia i Hi rozpoczną sezon potężną imprezą! Czym jest The Signal?

Sezon imprezowy daje o sobie znać! Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o hiszpańskiej mecce muzyki elektronicznej czyli oczywiście Wyspie Ibizie. Właśnie tam odbywają się najznamienitsze koncerty w Europie, jeśli chodzi o muzykę house czy techno. Do inauguracyjnej imprezy w klubach Ushuaia oraz Hi zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz wiemy z jak potężnym eventem będziemy mieli do czynienia! Sprawdźcie sami!

Ushauia i Hi Ibiza prezentują The Signal

Ibiza praktycznie od zawsze słynęła z wysokiej klasy klubów, dystyngowanych imprez, a przede wszystkim świetnej muzyki. Tamtejszy klimat sprawia, że mainstreamowi DJ-e zostają tam na dłużej w formie rezydenta, któregoś z lokali. Już niedługo sezon eventowy rozpocznie się w takich klubach jak np. Ushuaia i Hi, ponieważ w tej chwili możemy dowiedzieć się o szczegółach nadchodzącego Opening Party!

The Signal, bo tak nazywa się event otwierający sezon odbędzie się w klubach Ushuaia oraz Hi dnia 29 kwietnia. Wystąpią podczas niego największe gwiazdy gatunków house, ale zanim przedstawię Wam line-up tejże imprezy pomówmy sobie o biletach. Już teraz za pośrednictwem strony ClubTickets możecie zaopatrzyć się w bilety w cenach od 80 do 140 euro. Dlaczego akurat takie ceny? Event w owych lokalach podzielony został na dwie części: trwającą w dzień oraz w nocy. Co w związku z tym przygotowali dla nas organizatorzy?

Przeczytaj również: Wiemy, kto zamknie oba weekendy Tomorrowland 2023!

Już Wam tłumaczę! Od godziny 12 w południe do północy odbywać się będzie pierwsza część eventu na terenie klubu Ushuaia. Wtedy wystąpią Eric Prydz, Kevin de Vries, Maceo Plex, Massano, Paul Kalkbrenner oraz Syreeta. Druga zaś odsłona The Signal rozpocznie się o 23 w Hi Ibiza i będzie trwać do aż do zamknięcia lokalu! Tam zagrają tacy DJ-e jak:

  • Adam Beyer
  • Ameme
  • Anfisa Letyago
  • Black Coffee
  • Honey Dijon
  • Indira Paganotto
  • Loco Dice
  • Mochakk
  • The Martinez Brothers

Muszę przyznać, że wspólna inauguracyjna imprez Hi oraz Ushuaii prezentuje się naprawdę solidnie. Pierwszą część w ciągu dnia poprowadzą jedni z najbardziej znanych producentów na świecie, a w nocy rozpocznie się prawdziwa ibizowa impreza. Obok doświadczonych DJ-ów pojawią się debiutanci. Czy mamy szansę na set b2b nie z tej ziemi? Co byście powiedzieli na wspólny koncert Black Coffee i braci Martinez? To dopiero byłoby coś!

Sprawdź cały line-up imprezy The Signal w klubach Ushuaia i Hi Ibiza!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →