News

DJ Snake zagra na tegorocznym Super Bowl

Jakiś czas temu jednymi z artystów, którzy wystąpili na imprezie związanej z futbolem amerykańskim był duet The Chainsmokers. Teraz do tego grona dołączył DJ Snake, który już za kilkanaście dni pojawi się podczas największej imprezy tego typu w Stanach Zjednoczonych. Francuz pojawi się DJ podczas 57. finału Super Bowl! Gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się to wydarzenie? Przekonajcie się!

DJ Snake w prestiżowym gronie

Każdy szanujący się fan muzyki elektronicznej wie, że DJ Snake był przez pewien czas jej twarzą. W ostatnim czasie Francuz zwolnił jednak z wydawaniem megahitów. Ostatnim popularniejszym numerem wydanym przez Williama okazało się być Disco Maghreb, które w przeciągu około 7 miesięcy od wydania zdobyło prawie 120 milionów wyświetleń na YouTube. Czy występ podczas 57. finału Super Bowl może oznaczać, że mamy spodziewać się od niego przełomowych nowości?

Warto w tym momencie wspomnieć, że oprócz DJ’a Snake’a razem z NFL współpracują inni producenci, a mianowicie Drew Taggart i Alex Pall z duetu The Chainsmokers. To oni wystąpili podczas przerwy NFC Championship Game 2022, a także imprezy TikTok Tailgate na Super Bowl 56. Co jednak czeka francuską gwiazdę w ramach najważniejszego wydarzenia związanego z futbolem amerykańskim w roku?

Przeczytaj również: Polski duet w Tomorrowland Music! Kto stoi za “Cloud 9”?

Super Bowl 57 odbędzie się dokładnie 12 lutego w mieście Glendale w Arizonie na stadionie State Farm, który może pomieścić prawie 80 tysięcy widzów. DJ Snake nie jest jednak jedynym artystą, który zagra podczas tej imprezy. Hymn Stanów Zjednoczonych będzie wykonywał Chris Stapleton, a show w przerwie wykona powracająca do przemysłu muzycznego – Rihanna.

Czy oznacza to, że będziemy mogli w przyszłości usłyszeć połączenie DJ Snake x Rihanna? Miejmy taką nadzieję! Pewnie zadajecie sobie pytanie, skoro piosenkarka z USA zagra w przerwie meczu, to gdzie w tym wszystkim pojawi się Francuz. 36-latek prawdopodobnie będzie siedział za sterami stadionowych decków w czasie time-outów. Określenie „Special Guest DJ” może w tym przypadku znaczyć wiele. Tak czy inaczej, życzymy powodzenia!

Francuz już niedługo wystąpi na stadionie w Glendale!

fot. TwitterPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →