News

Wiemy, kto zamknie oba weekendy Tomorrowland 2023!

Znamy już gospodarzy scen oraz pełen line-up festiwalu Tomorrowland. Teraz pora na kolejne ważne informacje związane z tymże eventem. Na oficjalnej stronie belgijskiej imprezy możemy zobaczyć, że artyści zostali przydzieleni do swoich scen. Wiadomo oczywiście kto pojawi się na głównym stage'u. Pozostaje tylko jedno pytanie, kto zamykać będzie weekendy wielkiego EDM-owego przedsięwzięcia? Przekonajcie się sami!

Najlepszy DJ według DJ MAG zamknie Tomorrowland

Trzeba przyznać, że mimo na pierwszy rzut oka line-up Tomorrowland 2023 wygląda absurdalnie. Oczywiście chodzi tutaj o ilość DJ-ów, którzy pojawią się podczas belgijskiego festiwalu. Pośród mniej znanych artystów i debiutujących DJ-ów znajdują się najpopularniejsze aliasy w EDM-owej przemyśle. Zostały one przydzielone do sceny głównej, lecz tylko jeden producent będzie mógł zamknąć dwa weekendy eventu w Boom!

W tym roku na Main Stage zagrają m.in. Tiesto, Steve Angello, Afrojack, GORDO, Hardwell, Armin van Buuren i wielu innych najbardziej znanych ze sceny elektronicznej artystów. Jednak żaden z wyżej wymienionych DJ-ów nie zamknie dwóch weekendów Tomorrowland 2023. W tym roku cztery lata miną od legendarnego już występu 3 Are Legend z okazji 15-lecia imprezy. Czy tegoroczna ceremonia zamknięcia eventu będzie równie prestiżowa?

Przeczytaj również: Organizatorzy Tomorrowland udostępnili sety z eventu Adscendo

Wygląda na to, że tak, bo w tym roku tego zadania podejmie się człowiek, który jest z nami na scenie od ponad 10 lat. Ten ktoś ma koncie wiele elektronicznych, jak i oczywiscie mainstreamowych hitów. Praktycznie od początku swojej kariery jest twarzą holenderskiego EDM-u na scenie międzynarodowej. Jest twórcą takich hitów jak np. Animals, Tremor, Turn Up The Speakers czy Byte. Mowa tutaj oczywiście o Martinie Garrixie!

Tak dokładnie, Martin Garrix zamknie oba weekendy festiwalu Tomorrowland 2023! Jest to naprawdę prestiżowe wyróżnienie, ale czemu tu się dziwić, skoro będzie to praktycznie najlepszy EDM-owy producent w ostatnich latach. Wcale tutaj nie przesadzam, tylko stwierdzam fakty. Najlepszymi argumentami są statystyki, liczba nagród czy koncertów zagranych w ciągu jednego roku. Uwierzcie mi, Holender doskonale wie jak stworzyć dobry set, a przede wszystkim odpowiednio podsumować największy elektroniczny event na świecie!

Jak w tym roku będą wyglądać sety Martina Garrixa?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →