News

Retro Euforia Dźwięku w Gdańsku! Wszystko co musisz wiedzieć o imprezie

Początek roku wcale nie musi oznaczać przerwy od elektronicznych imprez. Na pierwszy większy tego typu event będziemy musieli jednak trochę poczekać, lecz cierpliwość zostanie nagrodzona w należyty sposób. Już niedługo odbędzie się Euforia Dźwięku w wersji Retro! Sprawdźcie, co musicie wiedzieć na temat tego nadchodzącego wydarzenia!

Pierwsza Euforia Dźwięku w 2023 roku!

Nadchodząca impreza z tej serii odbędzie się dokładnie 18 marca 2023 w Gdańsku, a dokładniej w klubie B90 przy ul. Elektryków nieopodal Stoczni. Będzie to pierwszy event Euforii w nowym roku, który odznacza się od reszty takowych przedsięwzięć. Co jest w nim takiego specjalnego? Cieszyć może fakt, że jest to festiwal, gdzie tematem przewodnim jest retro muzyka elektroniczna?

Przeczytaj również: Nifra gwiazdą polskiego festiwalu! Kiedy i gdzie wystąpi?

Czy oznacza to, że mamy do czynienia ze specjalnie zaprojektowanym line-upem? W rzeczy samej! Artyści, którzy pojawią się podczas Euforii Dźwięku w Gdańsku to pionierzy muzyki elektronicznej z zachodu. Są wśród nich prawdziwe legendy, więc czego chcieć więcej? W przeciwieństwie do poprzednich imprez z tej serii nie będziemy mieli do czynienia z gwiazdami pokroju Marka Knighta czy Tocadisco. Tym razem jest równie ciekawie!

W line-upie gdańskiej Retro Euforii Dźwięku znajdują się takie gwiazdy jak:

  • Dr. Motte
  • projekt Dune
  • DJ Quicksilver
  • K-Paul z legendarnego duetu Lexy & K Paul
  • Tomcraft
  • Marc Van Linden
  • DJ Jean

Ten event to prawdziwa gratka dla fanów retro elektroniki, więc jeżeli chcesz powspominać stare, dobre czasy to nie zwlekaj! Już teraz możesz zakupić wejściówki na tą imprezę w cenie 140 złotych! Są one dostępne na stronie Biletomat.pl jeszcze z pierwszej puli, więc radzę się spieszyć! Warto na koniec wspomnieć, że wstęp na teren festiwalu możliwy jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Jeżeli znowu chcesz poczuć vibe lat 1990/2000 to Retro Euforia Dźwięku w Gdańsku jest idealnym przedsięwzięciem dla Ciebie! Takie gwiazdy nie pojawiają się w Polsce co chwila!

Tak prezentuje się oficjalny plakat Retro Euforii Dźwięku w Gdańsku!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →