News

Giuseppe Ottaviani, Afrojack, Vini Vici. Posłuchaj ostatnich setów gwiazd z Sylwestra 2022

Emocje po Sylwestrze 2022 powoli opadają. Był to jeden z najlepszych momentów w roku by obejrzeć występy naszych ulubionych EDM-owych DJ-ów w jednym miejscu. Takie imprezy jak NYE czy New Year's Countdown w muzyce elektronicznej to już powszechny przystanek dla producentów. W Tajlandii zorganizowany został takowy festiwal, podczas którego zagrały największe gwiazdy w przemyśle! Przekonajcie się, jak wyglądało NEON Countdown!

Afrojack i cała reszta EDM-owej śmietanki

Wschodnia część Azji to praktycznie idealne miejsce na trasę koncertową dla rozwijającego się producenta muzyki elektronicznej. Na ten moment mogą się wypowiedzieć nawet przedstawiciele naszej polskiej sceny czyli np. Blinders lub Skytech. W takich krajach jak np. Wietnam czy Tajlandia EDM jest szeroko rozpoznawalnym gatunkiem, a jego przedstawiciele są w tej części globu prawdziwymi celebrytami.

Tym bardziej nie dziwi mnie fakt, że w związku ze Sylwestrem 2022/2023 zorganizowana została impreza pod nazwą NEON Countdown. Były to trwający przez trzy dni od 30 grudnia 2022 do 1 stycznia 2023 roku event, podczas którego wystąpiły największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Wszystko odbywało się w zamknięty już parku rozrywki – Wonder World Extreme Park na północy miasta Bangkok.

Przeczytaj również: ALOK zagrał w Sylwestra przed milionową publicznością. Zobacz video

Największymi gwiazdami, które zagrały podczas NEON Countdown były np. Afrojack, Alan Walker, Axwell, duet Dimitri Vegas & Like Mike czy sam Martin Garrix. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że z terenu całego przedsięwzięcia był prowadzony specjalny livestream. Tym sposobem mogliśmy spędzić Sylwestra przy elektronicznych rytmach, a nie przełączać tylko pomiędzy TVP2, a Polsatem!

Już teraz na oficjalnym kanale YouTube imprezy czyli NEON Music & Art Festival można oglądać sety takich DJ-ów jak np. Julian Jordan, siostry NERVO, Giuseppe Ottaviani, duet Vini Vici i wielu innych! Materiału starczy Wam na wiele godzin, a pamiętajcie też, że artyści wymienieni powyżej to tylko cząstka z grupy producentów, których materiały udostępniono! Nie zwlekajcie i posłuchajcie ich koncertów już teraz!

Afrojack @NEON Countdown 2022

Alan Walker @NEON Countdown 2022

Axwell @NEON Countdown 2022

Coone @NEON Countdown 2022

Da Tweekaz @NEON Countdown 2022

Giuseppe Ottaviani @NEON Countdown 2022

Julian Jordan @NEON Countdown 2022

NERVO @NEON Countdown 2022

Vini Vici @Neon Countdown 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →