News
Armin van Buuren nagrał ponad 2-godzinny miks z najlepszymi numerami 2022 roku

Armin van Buuren nagrał ponad 2-godzinny miks z najlepszymi numerami 2022 roku

No i mamy kolejne podsumowanie zeszłego roku. Tym razem Armin van Buuren zdecydował się stworzyć set ze swoich ulubionych utworów 2022 roku.

Topka Armina van Buurena z 2022

Przełom nowego i starego roku to zawsze dobry czas na sprawdzenie tego, co było oraz zaplanowanie tego, co ma nastąpić. Dlatego też rokrocznie w końcówce grudnia możemy oglądać tak wiele statystyk oraz podsumowań.

Temat ten nie jest oczywiście obcy w przypadku sceny muzyki elektronicznej. Wielu DJ-ów ma swoje własne patenty na zwieńczenie roku. Możemy dowiedzieć się o o ulubionych festiwalach twórców, liczbach ze Spotify Wrapped, lub tak jak w przypadku Armina van Buurena sprawdzić ulubione premiery producenta.

W tym roku Armin brał udział jednak w dwóch takich inicjatywach. Pierwszy raz odbył się za pośrednictwem audycji A State Of Trance. Wtedy jednak to społeczność głosowała na najlepsze utwory 2022.

Przeczytaj też: Armin van Buuren wydał hymn ASOT 2023. Współtwórcą znany trance’owy duet

Drugim razem Armin van Buuren postanowił jednak opublikować swoją własną topkę z ubiegłego roku. Jak na DJ-a przystało, przybrała ona formę seta. Całość trwa ponad dwie godziny i zawiera aż 50 ulubionych kawałków Holendra z 2022 roku.

Należy docenić również gest, w którym Armin na starcie seta zagrał utwór Insomnia. Wsztystko by złożyć pewnego rodzaju hołd zespołowi Faithless, który w końcówce roku stracił wokalistę – Maxi’ego Jazza. Pełnego seta posłuchacie już teraz na platformie Mixcloud. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →