News
deadmau5 wydał... hip-hopowy numer. Posłuchaj “Antisec”

deadmau5 wydał… hip-hopowy numer. Posłuchaj “Antisec”

Spragnieni premier od deadmau5? Producent wraca na początku nowego roku z hip-hopowym kawałkiem. Sprawdzamy premierę

deadmau5, ale to hip-hop

Niewiele mówi się ostatnio o deadmau5. No, może raczej niewiele mówi się o nim w kontekście solowych występów. Od powstania projektu Kx5 deadmau5 oraz Kaskade są bowiem wymieniani zazwyczaj jednym tchem. Nie jest to do końca właściwe.

Przecież osobno artyści potrafią tworzyć równie dobre utwory, co zresztą w przeszłości dobitnie udowodnili. Mimo to muzycy na rzecz Kx5 lekko zaniedbali swoje własne projekty w ostatnim czasie. W końcu chociażby na oficjalnym kanale deadmau5 ostatni utwór DJ-a datowany jest na początek sierpnia zeszłego roku.

Dlatego też wiele osób może ucieszyć fakt, że Joel postanowił odświeżyć lekko swój główny alias publikując nowy singiel. Jeżeli ktoś spodziewał się jednak sztandarowej elektroniki, to może się lekko zdziwić. Nowy kawałek kanadyjskiego producenta ma bowiem hip-hopową naturę.

Przeczytaj też: Steve Angello i Sebastian Ingrosso wracają z EP-ką jako duet Buy Now

Najnowszy utwór Antisec może budzić dość skrajne opinie. Myślę, że nie będzie przesadą nazwać premierę dość eksperymentalną. Główna melodia utworu bowiem zdaje się nie przylegać do jednej tonacji.

W efekcie może to wywołać uczucie lekkiego fałszu. Z drugiej strony cały zamysł zdaje się dość świeży, a zarówno wykonanie deadmau5 jak i wokal YTCrackera nie zawodzi. Synthowe brzmienia z lekko oldschoolową perkusją i solidnym basem w całości daje dość zwariowane acz zgrabne połączenie.

Osobiście najnowszego utworu deadmau5 raczej nie wrzucę do swojej playlisty, ale nie wątpię, że znajdzie się wielu amatorów najnowszej premiery. Utworu Antisec posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube.

deadmau5 – Antisec (ft. YTCracker)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →