News
Nifra gwiazdą polskiego festiwalu! Kiedy i gdzie wystąpi?

Nifra gwiazdą polskiego festiwalu! Kiedy i gdzie wystąpi?

Spragnieni dobrego trance'u w Polsce? Na horyzoncie pokazuje się festiwal, który może zawładnąć tym gatunkiem w 2023. Jego Pierwszym ogłoszeniem - Nifra

Nifra na pierwszy ogień

Trzeba przyznać, że organizatorzy nowych trance’owych festiwali nie mają łatwo na naszym rynku. Przede wszystkim dlatego, że jest to rynek zupełnie szczelnie wypełniony. Fani trance’owych brzmień w Polsce są prawdę powiedziawszy dość mocno rozpieszczani.

Chyba żaden inny gatunek muzyki elektronicznej w naszym kraju nie może pochwalić się tak wielką ilością monotematycznych imprez. Wszystko wskazuje jednak na to, że grupa eventów trance’owych w obecnym roku będzie musiała zrobić jeszcze trochę miejsca.

Na horyzoncie pokazuje się bowiem impreza, która ma szanse sporo zamieszać w środowisku. Należy podkreślić, że wydarzenie posiada za sobą spore zaplecze. Za nowym projektem stoi bowiem dobrze znane imprezowiczom Target One.

Przeczytaj też: Wspólny hit Aviciiego i Nicky’ego Romero skończył 10 lat!

Target One Festival 2023: Trance Edition będzie jednak pierwszą w historii marki imprezą skoncentrowaną wyłącznie na muzyce trance. Może to tłumaczyć zatem najnowsze ogłoszenie związane z line-upem eventu. Pierwszą z 9-ciu zaproszonych artystów, którzy wystąpią na wydarzeniu została bowiem Nifra.

Ta słowacka DJ-ka jest dość dobrze znana w naszym kraju. Jej set z zeszłorocznego Dreamstate w Gliwicach już teraz na platformie YouTube przekroczył granicę 150 tys. odsłon. Jak zapewniają organizatorzy, to tylko początek ogłoszeń line-upu, który całkowicie wypełniony będzie największymi gwiazdami muzyki trance.

Pierwsza edycja Target One Festival 2023: Trance Edition zaplanowana została na 17 czerwca bieżącego roku. Kogo jeszcze byście z światowej trance’owej sceny usłyszeli w tym roku w naszym kraju? Koniecznie dajcie nam znać na naszym Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →