News
Reiner Zonneveld na Time Warp 2022. Obejrzyj 2-godzinny live set [video]

Reinier Zonneveld na Time Warp 2022. Obejrzyj 2-godzinny live set [video]

Reinier Zonneveld to aktualnie jeden z najpopularniejszych artystów produkujących muzykę techno. W tym roku mogliśmy posłuchać go na naszym rodzimym Sunrise. Teraz na YouTube pojawił się jego kolejny pełny set, który pochodzi z prestiżowej imprezy. Jak Holender pokazał się na Time Warp w Mannheim? Sprawdźmy to!

Reinier Zonneveld i jego najnowszy set

Time Warp 2022 był dwudniowym festiwalem muzyki techno oraz house w niemieckim mieście Mannheim. W dniach od 28 do 29 października Mainmarkthalle odwiedziło ponad dwudziestu artystów. W line-upie tejże imprezy znaleźli się np. Richie Hawtin, Joseph Capriati, Solomun czy przedstawicielka polskiej sceny – VTSS. Wśród tych artystów pojawił się oczywiście Reinier Zonneveld.

Time Warp ma swój dom właśnie w Mannheim. To tam od kilkunastu lat organizowane są jedne z największych imprez house oraz house w tej części Europy. Warto dodać, że event odwiedziły jeszcze takie gwiazdy jak np. Carl Cox, The Martinez Brothers, duet Tale Of Us czy wielu innych wspaniałych artystów. Warto dodać, że jedna z najbliższych odsłon tej serii eventów odbędzie się 5 i 6 maja 2023 roku w Sao Paulo!

Przeczytaj również: Trasa koncertowa HOLO Erica Prydza w 2023? Jest na to szansa

Najnowszy set Reiniera Zonnevelda to istny fenomen! Holender ukazał się w odsłonie, jakiej jeszcze nigdy dotąd od niego nie słyszeliśmy. W sumie zagrał ponad dwadzieścia utworów, a w tym oczywiście masę produkcji ID. Czy oznacza to, że kiedy 31-latek przyjeżdża do Niemiec, to zmienia się w zupełnie innego producenta? Trwający dwie godziny set pokazał, że holenderski DJ nie stoi w miejscu, a już na pewno nie jest monotonny!

Jego set z Time Warp 2022 w Mannheim to zupełnie coś innego niż to, co dało się nam usłyszeć podczas występów na Tomorrowland czy Ultra Miami. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego obrotu wydarzeń, ale zostałem pozytywnie zaskoczony. Urzekł mnie moment, kiedy na moment przed zagraniem jednego z najbardziej rozpoznawalnych tracku Reinier po prostu zapalił papierosa. Zonneveld to nie tylko Filth on Acid, ale też monster on stage. Change my mind!

Sprawdź set Reiniera Zonnevelda prosto z Time Warp 2022 Mannheim!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →