News
Trasa koncertowa „HOLO” Erica Prydza w 2023? Jest na to szansa

Trasa koncertowa „HOLO” Erica Prydza w 2023? Jest na to szansa

Eric Prydz to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej w historii. Nie chodzi tutaj tylko o dorobek produkcyjny pokroju Call on Me czy Pjanoo. Szwed jest też twórcą specjalnych koncertów z serii HOLO. Ten, kto był na takowym evencie, doskonale wie, o czym mówię. Pewne źródła podają, że producent ze Sztokholmu może planować osobną trasę z użyciem niepowtarzalnych technik audiowizualnych. Co wiemy na ten temat? Sprawdźmy to!

Eric Prydz z HOLO na większą skalę?

Jakiś czas temu byliśmy świadkami koncertu Szweda w hali Ziggo Dome w Amsterdamie. Był to bardzo specjalny event, ponieważ Eric we współpracy z organizatorami festiwalu Tomorrowland postanowił stworzyć osobną imprezę, gdzie tematem przewodnim było oczywiście HOLO. Zapytacie, co w tym takiego niezwykłego? Projekt szwedzkiej legendy to audiowizualna podróż w nieznane, a przede wszystkim niezapomniane wrażenia, które pozostaną z nami do końca życia.

Na ten moment nie ma nigdzie dłuższego oficjalnego materiału, który pokazywałby możliwości HOLO na festiwalach. Jak na razie musimy się zadowolić amatorskimi nagraniami, jednak z nich też można sporo wywnioskować. Ten projekt to wręcz prestiżowy element każdej imprezy, na którą wybiera się Eric Prydz. W tym roku doświadczyli tego również fani z Belgii podczas Tomorrowland czy Anglii w czasie Creamfields North!

Przeczytaj również: RÜFÜS DU SOL i Beatport na żywo z Syndey Harbour Bridge – obejrzyj

Już we wrześniu tamtego roku Eric Prydz został ogłoszony jako jeden z artystów, który wystąpi podczas festiwalu Ultra Miami 2023. Mało tego, Szwed pojawi się tam właśnie w ramach projektu HOLO. Kilka dni temu na jego social mediach ukazał się krótki spot ukazujący możliwości tego audiowizualnego fenomenu. Wszystko przeszłoby bez echa, gdyby nie fakt, że DJ podpisał materiał słowami „Starting at Ultra”. Czy oznacza to, że możemy spodziewać się trasy koncertowej związanej z tym projektem? Wszystko wskazuje na to, że jest to jak najbardziej możliwe.

Pamiętajmy, że w tym roku Eric Prydz odwiedził nasz rodzimy Sunrise Festival. Marzeniem wielu stało się obejrzenie koncertu HOLO na żywo w Polsce, a teraz wydaje się to bardzo możliwe. Czy szwedzka legenda muzyki elektronicznej po raz kolejny pojawi się w Kołobrzegu, ale tym razem w specjalnym secie? Teraz możemy tylko gdybać, ale Prydz na pewno szykuje coś wielkiego! Tomorrowland, Untold Festival, Parookaville czy Ultra Europe – właśnie te eventy mają potencjał na stanie się kolejnymi domami dla HOLO.

Obejrzyj film przedstawiający HOLO Erica Prydza prosto z Creamfields North!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →