News
“Looking At Your Pager” Four Teta w remiksie Chrisa Lake’a - posłuchaj

„Looking At Your Pager” Four Teta w remiksie Chrisa Lake’a – posłuchaj

Najnowszy remiks Chrisa Lake'a już dostępny. Tym razem znany producent na celownik wziął sobie utwór od Four Teta.

Nowy remiks Chrisa Lake’a

Chris Lake zdaje się kontynuować świetną passę swojej muzyki. Od dawna już światowemu producentowi bardzo dobrze idzie w kontekście muzycznych produkcji. Każdy kolejny kawałek artysty zdobywa mniejszą lub większą popularność.

Mowa chociażby o utworze A Drug From God, który premierę miał zaledwie rok temu. Od tego czasu stał się prawdziwym festiwalowym przebojem, przy okazji goszcząc niemal w każdym secie producenta. Już teraz Chris staje przed kolejną szansą dołożenia hitu na swoje konto.

Producent postanowił bowiem wziąć się za remiks utworu Looking at Your Pager od Four Teta. Oryginał został ciepło przyjęty w elektronicznym środowisku. Wcześniej kawałek doczekał się nawet remiksu od Solomuna. Jak poradził sobie z tym Lake?

Przeczytaj też: Paul Oakenfold przygotował playlistę z trance’owymi klasykami

W jego remiksie od razu słychać znacznie wolniejsze tempo. Bardziej komponuje się to z tech-house’owym pomysłem na remiks Chrisa. Mimo to nowa odsłona jest całkiem podobna do pierwotnego konceptu.

Utwór nie posiada bowiem jakiejś bardzo skomplikowanej muzycznie treści. Zamiast tego kawałek jest bardzo rytmiczny, a jego groove zachęca do tańczenia. Należy też docenić wyszukane techniki produkcyjne użyte w remiksie. Czyni to całość naprawdę nowoczesną. Najnowszy kawałek zdecydowanie znajdzie sobie miejsce w wielu setach.

W całości słuchać charakterystyczne brzmienia Chrisa, które w połączeniu z solidnym materiałem oryginału dało naprawdę dobry efekt. Najnowszego remiksu Looking at Your Pager posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Four Tet – Looking at Your Pager (Chris Lake Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →