News
Do sieci wypłynęło demo Avicii'ego z 2016 roku!

Do sieci wypłynęło demo Aviciiego z 2016 roku!

W sieci znalazło się demo utworu Aviciiego z 2016 roku. Jak brzmi nigdy nieopublikowany utwór legendarnego producenta?

Zaginione demo Aviciiego

W środowisku muzycznym coraz popularniejsze staje się publikowanie niewydanych nigdy wcześniej utworów artystów po ich śmierci. Obserwować możemy to przede wszystkim na scenie hip-hopowej. W końcu w ostatnich latach odeszło wiele rapowych gwiazd.

Mimo to nadal co jakiś czas w sieci pojawiają się nigdy niewypuszczone utwory tych artystów. Ciężko powiedzieć, czy publikowanie ich jest słuszną decyzją. W końcu gdyby chcieli opublikować te utwory, zapewne by to wcześniej zrobili.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku, w którym śmierć artystów stanęła na drodze do ukończenia utworów oraz ich premiery. Wtedy publikacja takich kawałków zdaje się pewnego rodzaju uhonorowaniem. Tym razem sprawa dotyczy raczej pierwszego z przypadków.

Przeczytaj też: Znamy soundtrack nowego Need for Speed! Muzyki elektronicznej nie brakuje

W Internecie pojawiło się bowiem rzekome demo utworu Aviciiego z 2016 roku. Jak wiemy, utalentowany producent odszedł w 2018 roku, zatem nie wiadomo, czy wspomniane demo miało kiedykolwiek ujrzeć światło dzienne.

Mowa o utworze noszącym roboczą nazwę Island. Został on stworzony wraz z angielskim zespołem The High. W kawałku słychać klasyczne brzmienia Aviciiego, które ciężko jest podrobić. Utwór zdecydowanie nie jest dokończony, trudno jednak tego oczekiwać, kiedy mówimy o wersji demo. Całość jednak miała potencjał na spory hit.

Sam numer Island znajdziecie już teraz na platformie YouTube. Pamiętajcie tylko, że nie jest to oficjalna premiera, w związku z czym nie można mieć 100% pewności, czy utwór faktycznie jest dziełem Tima. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Avicii – Island ft. The High (2016 Demo Leak)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →