News
Rebūke remiksuje Chrisa Lake’a! Posłuchaj nowej wersji “A Drug From God”

Rebūke remiksuje Chrisa Lake’a! Posłuchaj nowej wersji „A Drug From God”

Mocne uderzenie od Rebūke! Sprawdzamy najnowszy remiks hitowego utworu A Drug From God Chrisa Lake'a. Czy remiks dorówna oryginałowi?

A Drug From (Another) God?

Już ponad rok minął od premiery utworu A Drug From God Chrisa Lake’a. Produkcja ta od początku bardzo spodobała się fanom artysty. Co by nie mówić, oryginalny kawałek ma bardzo duży potencjał klubowy, który zresztą chętnie przez Chrisa był wykorzystywany.

Nastał w końcu czas, w którym A Drug From God gościł niemal w każdym secie DJ-a. Nikt na to z resztą nie narzekał. Na samym YouTubie utwór przekroczył granicę miliona wyświetleń. Teraz jednak hype na ten kawałek zdaje się trochę cichnąć za sprawą innych, ciągle pojawiających się premier.

Jest to zatem dobry moment, by lekko odświeżyć utwór i tchnąć w niego nowego ducha. Zadania tego podjął się Rebūke, wydając remiks za pośrednictwem Black Book Records. Jak sobie z tym poradził?

Przeczytaj też: Ci DJ-e nagrali 33-minutowy set, w którym znalazły się… 333 numery

Dobrze, oj dobrze. Jeśli to możliwe, to jego wersja A Drug From God stała się teraz jeszcze bardziej klubowa. Nowy drop w utworze prezentuje bowiem o wiele cięższe, basowe brzmienie, które świetnie rozrusza parkiet.

Sam utwór zyskał również trochę bardziej nowoczesną strukturę. Znajdziemy w nim teraz znacznie więcej brzmienia futurystycznego, a mniej tego klasycznego. Co ciekawe, oryginalny wokal zdaje się równie dobrze komponować z nową wersją, jak i ze starą. Sam remiks momentalnie zyskał sobie całą rzeszę fanów.

Najnowszej odsłony A Drug From God posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym profilu na Facebooku.

Chris Lake & NPC – A Drug From God (Rebūke Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →