News
Boris Brejcha, Don Diablo i Reiner Zonneveld na grudniowym festiwalu w Niemczech

Boris Brejcha, Don Diablo i Reiner Zonneveld na grudniowym festiwalu w Niemczech

Ogłoszony line-up niemieckiego festiwalu prezentuje się świetnie. Wśród zaproszonych Boris Brejcha, Don Diablo i Reiner Zonneveld. Impreza jeszcze w tym roku.

Ambitny niemiecki projekt

Raczej do końca zimy lub nawet początku wiosny nie ma co wyglądać za festiwalami na otwartej przestrzeni. No, przynajmniej nie na naszej szerokości geograficznej. Teraz imprezy przybierać będą trochę inny format.

Znacznie częściej bowiem przyjdzie nam bawić się we wnętrzach klubów, budynków, hal czy stadionów. Te imprezy z kolei cechują się tym, że najczęściej odbywają się w przeciągu jednego wieczoru. Od tej reguły są jednak wyjątki.

Pokazuje to chociażby nadchodząca impreza w Niemczech. Zimowa edycja World Club Dome odbywać ma się 16 i 17 grudnia bieżącego roku. Trzeba przyznać, że event w tym roku ma zaprezentować rozmach na wielu polach.

Przeczytaj też: Charlotte de Witte, Alok i inni – posłuchaj setów zwycięzców DJ Mag TOP 100 DJs

W końcu po trzech latach odbywać się będzie ponownie na stadionie Merkur Spiel-Arena w Düsseldorfie zdolnym pomieścić ponad 66 tysięcy uczestników. Kolejnym wielkim ogłoszeniem jest line-up imprezy. Ten bowiem zawiera cały szereg gwiazd z różnych kierunków muzyki elektronicznej.

Dzięki temu podczas World Club Dome Winter 2022 będziemy mogli usłyszeć chociażby takich artystów jak: Boris Brejcha, Reiner Zonneveld, Don Diablo, James Hype, Timmy Trumpets, Burak Yeter, Da Tweekaz czy Robin Schulz.

Wygląda zacnie prawda? A to tylko pierwsza część przedstawionych twórców. Jak zapewniają organizatorzy, kolejne gwiazdy zostaną jeszcze ogłoszone. Sam line-up wydarzenia znajdziecie poniżej.

Niestety Düsseldorf leży przy zachodniej granicy Niemiec, przez co dojazd na imprezę może okazać się dla niektórych za dużym wyzwaniem. Ci, których odległość nie przeraża, mogą nabyć wciąż dostępne bilety zaczynające się od 355 złotych.

World Club Dome Winter 2022 – line-up
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →