News
Martin Garrix F1 Mexico 2022

Coś dla fanów F1 i EDM. Martin Garrix na żywo z Grand Prix w Meksyku

Martin Garrix dołączył do grona gwiazd EDM, które w 2022 roku miały przyjemność wystąpić podczas Grand Prix F1. Posłuchaj seta Holendra.

Martin Garrix i jego miłość do F1

Gdybyśmy musieli wskazać jeden sport, który ma najwięcej fanów grających na największych festiwalowych scenach, byłaby to najprawdopodobniej Formuła 1. Calvin Harris, David Guetta, Tiesto, Kygo czy Martin Garrix to tylko garstka zagorzałych obserwatorów poczynań najszybszych kierowców na świecie.

Przypadek ostatniego z wymienionych, czyli Martina Garrixa, jest jednak nieco bardziej szczególny od pozostałej czwórki. Holender kibicował kierowcom – a w zasadzie tylko jednemu – zanim zrobiło się to „modne” wśród DJ-ów.

Przeczytaj także: The Chainsmokers usunęli „Kanye” z platform streamingowych. Dlaczego?

Najlepszy DJ 2022 roku według notowania TOP 100 DJs jest bowiem przyjacielem aktualnego mistrza świata F1, pochodzącego z Holandii Maxa Verstappena. Media społecznościowe Martina to w zasadzie trzy główne tematy contentowe: występy, podróże i wyścigi.

Martin Garrix podczas wrześniowego Grand Prix F1 we Włoszech

Martin Garrix wystąpił podczas Grand Prix F1 w Meksyku

Nieodłączną częścią każdego Grand Prix F1 stała się elektroniczna muzyka taneczna. Co wyścig na terenie toru możemy oglądać i słuchać blisko godzinnego występu wybranego DJ-a.

W ostatnich latach taka przyjemność spotkała niemal każdą mainstreamową gwiazdę EDM – Afrojack, Nervo, Hardwell, Oliver Heldens czy Armin van Buuren. W ostatni weekend października dołączył do tego grona Martin Garrix.

Holenderski DJ i producent wystąpił dla meksykańskiej publiczności podczas 2022 Mexican Grand Prix. Wyścig wygrał nie kto inny jak jego serdeczny przyjaciel Max Verstappen.

Martinn Garrix na żywo z Grand Prix Meksyku F1
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →