News
Ci DJ-e nagrali 33-minutowy set, w którym znalazły się... 333 numery

Ci DJ-e nagrali 33-minutowy set, w którym znalazły się… 333 numery

Jeżeli ktoś zamierza iść dzisiaj spać, to lepiej niech nie czyta tego artykułu. W sieci pojawił się bowiem szalony miks, w którym w zaledwie ponad pół godziny mieści się 333 utworów. Sprawdź szczegóły!

333 numery w 33-minutowym secie, oto Halloween w EDM

Hi I’m Ghost, tworzony przez Nathana Davisa i Tiago Nuneza, to jeden z najbardziej obiecujących duetów gwiazd undergroundowej muzyki basowej, który ostatnio wypłynął na szerokie wody. Artyści zdecydowanie mogą zaliczyć ostatni okres swojej kariery do udanych.

Twórcy niedawno odbyli swoją pierwszą trasę koncertową – Raveyard Tour. Dodatkowo byli oni oficjalnym supportem Excision oraz Virtual Riot, grając przy tym na takich festiwalach, jak Bass Canyon, Lost Lands czy Nocturnal Wonderland.

Najwyraźniej twórcy chcieli przełożyć tempo rozwoju swojej kariery na najnowszego seta. Hi I’m Ghost, zgodnie ze swoją tradycją, opublikowali w sieci coroczny halloweenowy DJ-ski miks. W tym roku nosi on nazwę 333.

Przeczytaj też: Nie spać, zwiedzać… tylko gdzie i kiedy? Oto najlepsze polskie listopadowe eventy

Liczba ta nie jest przypadkowa, a jej znaczenie może niektórych przerazić. Okazuje się bowiem, że 333 odnosi się do liczby użytych utworów w najnowszym nagraniu. Nie mówimy tu jednak o kilkugodzinnym koncercie, artyści dokonali tego w ciągu 33 minut…

Jeżeli moja matematyka mnie nie myli, daje to średnio jeden utwór na 10 sekund. Gdyby sam set był już teraz zbyt mało dynamiczny, składa się on dodatkowo z mieszanki ciężkich elektronicznych brzmień, które zdecydowanie potrafią dać wycisk.

Na przestrzeni tych 33 minut usłyszymy wiele remiksów znanych utworów, oczywiście ze względu na kosmiczne tempo seta, całość składa się niemal wyłącznie z dropów. Myślę, że po najnowszym secie daily workout zaliczyli nie tylko artyści, ale również słuchacze…

Hi I’m Ghost – 333
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →