News
EDM

Impreza noworoczna włodarzy EDC z pełnym line-upem. Zedd i DJ Snake powitają 2023 rok

Wczoraj rozpoczął się przedostatni miesiąc 2022 roku. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a kilka dni później nic innego jak Sylwester. Największe imprezy w roku są organizowane właśnie 31 grudnia lub kilka dni wcześniej. Jedna z nich odbędzie się w kalifornijskim mieście San Bernardino, na wschód od Los Angeles. Właśnie tam zagrają jedne z największych gwiazd muzyki elektronicznej! Sprawdźmy, kto znalazł się w line-upie noworocznego eventu od organizatorów EDC!

Najbardziej EDM-owy Sylwester od organizatorów EDC?

National Orange Show Event Center w mieście San Bernardino to kolebka imprez EDM-owych organizowanych przez firmę Insomniac ze Stanów Zjednoczonych. Właśnie tam mają miejsce takie festiwale jak Beyond Wonderland, HARD Summer, a za około dwa tygodnie odbędzie się tam kolejna edycja Dreamstate. Eventów związanych z muzyką EDM jest tam cała masa, a wszystko za sprawą Pasquale’a Rotelli, który rozpoczął cały ten cykl!

Firma Insomniac to jeden z największych promotorów imprez EDM-owych w Stanach, a nawet na świecie. Od 1993 roku zespół zajmuje się tworzeniem, reklamowaniem i przede wszystkim organizowaniem eventów związanych z muzyką elektroniczną. Do grupy przedsięwzięć, które powstały z pomocą spółki należą np. Electric Daisy Carnival czyli EDC w Las Vegas, Electric Forest, Escape: Psycho Circus, Nocturnal Wonderland czy Okeechobee Music & Arts Festival.

Przeczytaj również: Ogromny krok Insomniac Events, największego promotora w USA, w stronę walki z narkotykami

Od pewnego czasu organizowana jest również impreza Countdown związana ze Sylwestrem. Tegoroczny temat przewodni eventu to New Year’s Invasion – Rise of the Ravebotz. Kilka dni temu otrzymaliśmy informację o oficjalnym i przede wszystkim pełnym line-upu imprezy, a także sprzedaży biletów, która rozpocznie się już jutro. Teraz jednak chciałbym przybliżyć Wam naprawdę solidne zestawienie artystów, którzy wystąpią podczas kolejnej imprezy Insomniac Events.

Countdown New Year’s Invasion – Rise of the Ravebotz odbywać się będzie w dniach od 30 do 31 grudnia 2022 w NOS Event Center w San Bernardino, a podczas niej zagrają największe gwiazdy muzyki elektronicznej, jak i przedstawiciele rozwijającej się sceny basowej, która w Stanach Zjednoczonych ma naprawdę wielu zwolenników. Do grona największych gwiazd zabookowanych specjalnie na tę okazję należą duet The Chainsmokers, deadmau5, DJ Snake, Galantis, Green Velvet, JAUZ, zespół SLANDER, Vini Vici, Yellow Claw czy Zedd. Plakat przedstawiający cały line-up noworocznego przedsięwzięcia znajdziecie poniżej!

Tak wyglądały cały line-up Countdown New Year’s Invasion – Rise of the Ravebotz!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →