News

R3HAB stworzył nowy „Ecuador”! Jak brzmi przebój SASH! w 2023 roku?

Od kilku lat na scenie EDM-owej można zaobserwować trend na remiksowanie przebojów z lat 90. Jednym z artystów, który najlepiej na tym wyszedł był R3HAB, a zrobił to m.in. wydaniem All Around The World (La La La). Teraz Holender powraca z wokalistką INNĄ z Rock My Body, gdzie na warsztat wziął elektroniczny hit projektu SASH! z 1997 roku. Jak brzmi teraz? Sprawdźcie sami!

Czy R3HAB ponownie podbije listy przebojów?

R3HAB to przede wszystkim jedna z najbardziej znanych postaci w świecie EDM-u. Holenderska legenda big roomu zyskała popularność za sprawą takich hitów jak Tiger, How We Party czy Karate. Na przestrzeni ostatnich lat skupił się na twórczości związanej z gatunkami mainstreamowymi, a dzisiaj światło dzienne ujrzał jego najnowszy utwór pt. Rock My Body. Co jest takiego niepowtarzalnego w tym numerze?

Rock My Body to nie tylko najnowsza premiera R3HABA z wokalistką INNĄ, ale również kolejny hołd w stronę muzyki lat 90. Piosenka Holendra posiada w sobie sample jednego z największych elektronicznych hitów tamtego okresu. Za oryginalną melodię odpowiedzialny jest niemiecki projekt SASH!, który w 1997 roku wypuścił ją pod nazwą Ecuador. Wersja ta podbiła serca słuchaczy w Belgii, Rumunii czy nawet Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj również: Niedługo odbędą się dwa autorskie festiwale od Kygo

Jak będzie w przypadku numeru stworzonego przez R3HABA? Myślę, że może to być bardzo podobna historia do oryginału. Work My Body prezentuje nowe spojrzenie na elektroniczne hity z tamtych czasów. Nowy tekst, kobiecy wokal i slap house’owe brzmienie – czy tak wygląda przepis na reworki hitów w 2023 roku? Tak już to wygląda od kilku lat i myślę, że mowa tutaj o uniwersalnym sposobie produkcji, który obecny w mainstreamie przez jeszcze kilka lat.

Work My Body ma naprawdę dużą szansę na zostanie hitem lata 2023. R3HAB wybrał idealny moment na wydanie tego kawałka! On, jak i jego współpracowniczka INNA są doświadczeni w produkowaniu chwytliwych letniaczków. Myślę, że to kwestia czasu kiedy usłyszymy ich wspólny kawałek z jednej z polskich radiostacji. Obstawiam niemały sukces, jednak o tym jak będzie przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj Work My Body od R3HABA i INNEJ!




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →