News

Nasi zachodni sąsiedzi mają rozmach. Parookaville z największym ogłoszeniem w historii festiwalu

Polskie festiwale EDM-owe naprawdę potrafią zaskoczyć, jednak pamiętajmy o tym, że niektórym mieszkańcom naszej ojczyzny bliżej jest do Niemiec czy Czech. Z tego względu chciałbym podzielić się z Wami naprawdę konkretnymi informacjami na temat Parookaville 2023. Kto dołączył do line-upu tego ogromnego eventu? Sprawdźcie!

Parookaville 2023 z gigantyczną fazą ogłoszeń

Na temat line-upu nadchodzącej edycji Parookaville wiemy już naprawdę wiele. Organizatorzy niemieckiej imprezy zostawili jednak najlepsze na koniec, bo o rozmiarach ostatniej fazy ogłoszeń po prostu powinno mówić się głośno. Z tej okazji nasi sąsiedzi zaprezentowali pięciu kolejnych headlinerów EDM-owego giganta i inne znane postacie ze sceny elektronicznej.

Pragnę tylko przypomnieć, że wcześniej w line-upie Parookaville 2023 znalazły się takie gwiazdy jak np. The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike czy Hardwell. Teraz do niemieckiego przedsięwzięcia dodane zostały kolejne postacie, które sprawią, że Weeze znajdzie się według Was bardzo blisko Polski. Przypomnijmy, że tegoroczna odsłona odbywa się w dniach od 21 do 23 lipca. Podczas niej wystąpi ponad trzystu DJ-ów i DJ-ek na dwunastu scenach!

Przeczytaj również: EDC Las Vegas 2023 z oficjalnym podziałem na sceny

Ostatnia faza ogłoszeń Parookaville 2023 wygląda niesamowicie – można tylko pozazdrościć tym, którzy w połowie lipca znajdą się w Weeze. To bez wątpienia jeden z największych EDM-owych festiwali w Europie, a potwierdzają to rozmiary samej imprezy. Kto dołączył do niemieckiego eventu jako ostatni?

Headlinerzy: Afrojack, Alesso, KSHMR, Reinier Zonneveld, Scooter

Reszta ogłoszeń: Blasterjaxx, Claptone, Coone, Da Hool, Dom Dolla, Fedde Le Grand, Gestort Aber Geil, Harris & Ford, Hedex, Juicy M, Klaudia Gawlas, Kobosil, Kompany, Kungs, Liquid Soul, MATTN, MEDUZA, Nicky Romero, Paul Van Dyk, Sefa, Showtek, Sound Rush, Sub Zero Project, Topic, Vintage Culture, Vertile, Warface, Wiwek b2b Sandro Silva

W ramach ostatniej fazy ogłoszeń poznaliśmy ponad trzydzieści aliasów, które dołączyły do Parookaville 2023. Tak jak wspominałem, festiwal w Weeze jest monstrualnych wielkości wydarzeniem, podczas których występowali nasi rodacy Blinders oraz Sikdope. Organizatorzy w tym roku przeszli samych siebie i strach pomyśleć jak będą wyglądać dla nich nadchodzące lata.

Afrojack otworzył ostatnią fazę ogłoszeń Parookaville 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →