News

Niedługo odbędą się dwa autorskie festiwale od Kygo

Już jakiś czas temu na scenę eventową wkroczył Kygo. Jego projektami okazały się być różnorakie odsłony imprezy Palm Tree Festival, którym sam przewodzi. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy norweski producent pojawi się na swoich dwóch autorskich przedsięwzięciach w Stanach Zjednoczonych. Kogo tym razem zaprosił do wspólnego imprezowania? Sprawdźmy to!

Kygo dalej pracuje nad festiwalami

W zeszłym roku odbył się jeden z największych projektów Kygo, a dokładniej Palm Tree Music Festival w Chorwacji. Podczas kilkudniowego festiwalu zagrały gwiazdy gatunku EDM, czyli m.in. Don Diablo, Nora En Pure czy Oliver Heldens. W ramach swoich następnych eventów, Norweg zapraszał kolejne tuzy i w ten sposób w meksykańskim Cabo San Lucas zagrali Jonas Blue, Macklemore i SOFI Tukker. Jak jednak prezentują się line-upy jego nadchodzących przedsięwzięć?

Pierwsze z nich odbędzie się już 13 maja na plaży Doheny nieopodal Dana City. Czy południowa Kalifornia okaże się odpowiednim miejsce do organizacji Palm Tree Festival? My wiemy jedno – takiego line-upu Kygo jeszcze nie przedstawił nigdy. Podczas pierwszego PTF w tym roku wystąpią Forester, Two Feet, The Knocks, The Midnight, Tove Lo, Ellie Goulding oraz oczywiście Kygo. Zaskoczeniem może być obecność dwóch znanych piosenkarek oraz zespołu The Midnight, ale to co, czeka nas pod koniec czerwca to dopiero coś!

Przeczytaj również: Nasi zachodni sąsiedzi mają rozmach. Parookaville z największym ogłoszeniem w historii festiwalu

Palm Tree Music Festival The Hamptons gościć będzie nie jednego, ale dwóch światowej klasy headlinerów, tak jak było to w zeszłym roku. Wcześniej oprócz Kygo pojawili się tam duet Disclosure, Claptone oraz Thomas Jack, a teraz wygląda to znacznie lepiej. Tegoroczona odsłona eventu na Long Island gościć będzie Chantel Jeffries, Sama Feldta, duet Loud Luxury oraz samego Calvina Harrisa! Event ten został zaplanowany na 24 czerwca!

Muszę szczerze przyznać, że nigdy nie myślałem o Kygo w roli organizatora festiwali. Tak czy inaczej, jego imprezy są solidnie przygotowane, posiadają gwiazdorskie line-upy, a przede wszystkim posiadają odpowiedni klimat. Kto wie? Może w przyszłości Norweg pokusi się o organizowanie Palm Tree Music Festival nieopodal naszego kraju? Myślę, że wystarczy odpowiednia miejscówka i niepodrabialny klimat gotowy!

Oto line-upy dwóch nadchodzących imprez Kygo

fot. Palm Tree Music Festival Instagram
fot. Palm Tree Music Festival Instagram
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →