News

Brakuje ci trance’owych setów? Na ratunek przychodzą Cosmic Gate, Giuseppe Ottaviani i inni

Niektóre z największych trance’owych imprez roku 2023 są już za nami. Tym samym w sieci pojawiło się wiele nowych materiałów od naszych ulubionych DJ-ów. Jeżeli aktualnie brakuje Ci świeżynek z tego gatunku, to dobrym rozwiązaniem może być sprawdzenie świeżych setów od postaci pokroju Giuseppe Ottaviani’ego czy duetu Cosmic Gate! Kto ostatnio dodał nowości? Przekonajcie się sami!

Cosmic Gate, Giuseppe Ottaviani i reszta ekipy na ratunek

Ostatnie tygodnie są naprawdę bogate w nowości prosto z trance’owego świata. Niedawno zakończyła się europejska odsłona Dreamstate 2023 czy A State of Trance 1000 w Holandii. Wraz z tymi wydarzeniami powstała spora ilość materiałów, którymi po prostu wypadałoby się podzielić ze słuchaczami. Sety niektórych z największych gwiazd gatunku pojawiły się ostatnio na YouTube. Wygląda na to, że przed Wami około pięć, a nawet więcej godzin z Waszym ulubionym gatunkiem!

Od ponad miesiąca na kanale A State of Trance pojawiają się różnorakie trance’owe sety pochodzące z m.in. Ultra Miami 2023 czy wcześniej wspomnianego ASOT w Holandii. Jako pierwszy swoje występy zaprezentował Armin van Buuren, a na przestrzeni minionych tygodni zrobili to również jego znajomi. Ostatnio w tym samym miejscu pojawiły się materiały od Richarda Duranda, Jorna van Deynhovena czy Rogera Shaha. To wszystko na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Przeczytaj również: House’owa ekipa i gwiazdor gatunku trance powiększyli line-up Sunrise Festival 2023

Gliwicka Arena gościła w połowie kwietnia jedne z największych trance’owych gwiazd na świecie. Swoje sety zaprezentowali tam np. Paul Van Dyk, Ben Nicky czy Will Atkinson. Nie zabrakło również jednej z polskich gwiazd gatunku, czyli Matta Bukovskiego. To on wczoraj podzielił się z nami zapisem live ze swojego setu. Kilka dni wcześniej zrobił to nasz dobry znajomy z Włoch – Giuseppe Ottaviani. To jednak nie koniec świeżynek z festiwalów Dreamstate.

Tydzień po zakończeniu Dreamstate Europe 2023 na drugiej stronie globu odbyła się edycja australijska, podczas której zagrali Blastoyz czy nawet reprezentant Revealed Recordings – Maddix. Nic dziwnego, że gatunek ten tam dotarł. Stamtąd pochodzą m.in. Dirty South, MaRLo czy oczywiście piosenkarka Emma Hewitt. Dzisiaj na oficjalnym kanale YouTube niemieckiego projektu Cosmic Gate pojawił się set właśnie z tej imprezy! Jeśli jeszcze Wam mało, to poczekajcie kilka dni! Więcej materiałów z Dreamstate Australia pojawi się już niedługo.

Cosmic Gate @Dreamstate Australia 2023

Giuseppe Ottaviani Live 3.0 @Dreamstate Europe 2023

Jorn van Deynhoven @ASOT 1000 Utrecht

Matt Bukovski @Dreamstate Europe 2023

Richard Durand @ASOT 1000 Utrecht

Roger Shah @ASOT 1000 Utrecht
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →