News
Producenci lubią to. Produkty Dharma Worldwide i KSHMRa do 60% taniej

Producenci lubią to. Produkty Dharma Worldwide i KSHMRa do 60% taniej

Każdy z nas doskonale wie, że KSHMR rozpieszcza swoich fanów-producentów. Aktualnie najnowszą paczką sampli do kupienia w jego sklepie jest Sound of KSHMR Vol. 4 Complete Edition. Co w sytuacji, gdybym powiedział Wam, że właśnie ten zestaw jest teraz tańszy o nawet 30 dolarów? Sprawdźmy jakie okazje czekają na nas w sklepie amerykańskiego producenta!

KSHMR wyprzedaje swoje sample packi

KSHMR jest znany z tego, że od dłuższego czasu udostępnia w sieci swoje własne sample packi. Na stronie Dharma Worldwide od pewnego czasu znajduje się zakładka Holiday Sale, w której dostępna jest masa materiałów dla wschodzących producentów. Jedną z najciekawszych okazji wydaje się zestaw The Collection: Sounds of KSHMR Vol. 1-3, który został przeceniony o aż 50% czyli z 50 na 25 dolarów! Prawdziwa okazja, prawda?

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Jeżeli nie chcesz wydawać aż tylu pieniędzy na sample packi to nic straconego. Pierwsza część Sounds of KSHMR dostępna jest w cenie zaledwie pięciu dolarów. Takich okazji jest znacznie więcej, lecz chciałbym Wam powiedzieć o bardzo ciekawym rozwiązaniu. Najnowsza odsłona paczki amerykańskiego producenta została przeceniona aż o 30 dolarów! Aktualnie jej cena wynosi 70 dolarów, zamiast pierwotnych 100.

Przeczytaj również: deadmau5 nawiązał współpracę z marką alkoholową. Kupimy jej produkty w Polsce?

Ciekawym produktem jest również paczka sampli od Zafrira, czyli World Instruments Vol. 1. Jeśli potrzebujesz orientalnego brzmienia w Twoich projektach, to ten sample pack jest dla Ciebie. Jego cena wynosi teraz 21 dolarów. Takich okazji w sklepie Dharma jest multum! Każdy produkt znajdujący się tam stał się elementem promocji Holiday Sale, która obowiązywać będzie jeszcze przez jakiś czas. To idealna okazja, żeby nadać swoim projektom niepowtarzalne brzmienie.

Każdych z możliwości sampli zawartych w Sounds of KSHMR możecie posłuchać na kanale YouTube producenta. Tam właśnie znajdują się specjalne materiały stworzone tylko i wyłącznie z dźwięków zaimplementowanych w danej odsłonie paczki. Nie zwlekajcie z ich kupnem, bo to naprawdę wysoki poziom!

Sprawdź możliwości dźwięków z Sound of KSHMR Vol. 4!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →