News
Armin van Buurn, Maddix, Nicky Romero - posłuchaj ponad 40 setów z ADE 2022 dla SLAM!

Armin van Buuren, Maddix, Nicky Romero – posłuchaj ponad 40. setów z ADE 2022 dla SLAM!

Pojawił się zbiór DJ-skich setów z ADE 2022. W akcji można usłyszeć między innymi Armina van Buurena, Maddixa czy Nicky Romero.

Seria setów z ADE 2022 dla SLAM!

Amsterdam Dance Event 2022 już za nami. Był to event, na którym miało okazję pojawić się wielu światowych DJ-ów i ważnych osobistości ze świata EDM. Ostatnia edycja wydarzenia całkiem sporo wniosła do przemysłu muzyki elektronicznej.

W końcu na przestrzeni całego ADE odbył się szereg paneli dyskusyjnych. Z pewnością przeprowadzonych również zostało mnóstwo zakulisowych rozmów, których efektów będziemy mogli się spodziewać w przyszłości.

Cały event oczywiście wręcz obfitował w imprezy i koncerty. Tam, gdzie DJ-e tam, również i sety DJ-skie. Wiele z nich odbyło się za zaproszeniem firmy SLAM!. Na nasze szczęście już teraz możemy ich posłuchać.

Przeczytaj też: Problemu kradzieży na festiwalach ciąg dalszy. Ile telefonów straciło swoich właścicieli na EDC?

Armin van Buuren, Nicky Romero, Maddix, Mike Williams, Brennan Heart, Juicy M czy Ruben de Ronde – to właśnie między innymi oni mieli okazję zagrać dla SLAM!. Wśród wszystkich setów udostępnionych przez SLAM! znaczną większość zajmują sety house’owych DJ-ów.

Może to wskazywać na to, jakie trendy aktualnie panują w muzyce elektronicznej. Mimo to, wśród udostępnionych setów znajdziemy twórców zarówno mainstreamowych, jak i undergroundowych grających oprócz house’u (i jego podgatunków) chociażby hardstyle.

Zbiór ponad 40. różnych setów DJ-skich z Amsterdam Dance Event 2022 znajdziecie już teraz na kanale SLAM! na platformie YouTube. Po jaki set sięgacie w pierwszej kolejności? Dajcie nam znać na naszym Facebooku, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

Armin van Buuren @ ADE (DJ-set) | SLAM!

Nicky Romero @ ADE (DJ-set) | SLAM!

Maddix @ ADE (DJ-set) | SLAM!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →