News
deadmau5 nawiązał współpracę z marką alkoholową. Kupimy jej produkty w Polsce?

deadmau5 nawiązał współpracę z marką alkoholową. Kupimy jej produkty w Polsce?

deadmau5 to dla wielu z nas legenda muzyki elektronicznej. Joel jest również znakomitym przedsiębiorcą, który doskonale wie, jak utrzymać swoją personę w blasku fleszy. Przez pewien czas jego znakiem rozpoznawalnym nie była tylko maska, ale dobrze znane Purrari. Teraz Kanadyjczyk podjął się niecodziennej współpracy z firmą CoCo. O co chodzi i jak będzie wyglądać praca z tą marką? Przekonajmy się!

deadmau5 w świecie alkoholi?

CoCo Vodka to nowo powstała marka alkoholowa, której głównymi produktami są napoje procentowe w puszkach. Bazują na wodzie kokosowej, a zawarty w nich trunek to potrójnie destylowana wódka. W sklepach znaleźć można cztery wersje: CoCo Vodka Original, Lime i Pineapple oraz specjalna odsłona Rum Original. Jest to bardzo ciekawy projekt, gdyż założyciele marki, amerykanie Mark oraz Av, poszukiwali orzeźwiającego rozwiązania dla konsumentów.

Przeczytaj również: Steve Angello skończył 40 lat. Oto 4 najważniejsze utwory w jego karierze

Na oficjalnej stronie CoCo Vodka możecie zakupić zestawy cztero- lub szesnastopuszkowe w cenie od 15 do 59 dolarów. Opinie są prawie w stu procentach pozytywne. Czy to właśnie dlatego deadmau5 postanowił nawiązać współpracę z amerykańską firmą? Jak sam Joel przyznaje: „Jest coś takiego w napojach z puszki, że po prostu smakują świetnie”. Uczestnicy koncertów Kanadyjczyka mogli już posmakować tych trunków. Podczas jego występów są one dostępne do kupienia we wszystkich smakach.

Mark Convery określił tą współpracę jako niebywałą, ponieważ on i jego kolega Av są wielkimi fanami twórczości deadmau5a. Są również przekonani o tym, że uczestnikom koncertów Joela CoCo Vodka przypadnie do gustu. Wygląda na to, że odpowiedni pomysł w odpowiednim miejscu naprawdę potrafi zdziałać cuda. Jeszcze jakiś czas temu nie sądziliśmy, że Zimmermann podejmie właśnie taką współpracę, a tu proszę!

Dajcie nam znać, co sądzicie o takowej współpracy. CoCo Vodka jest dostępna aktualnie w 31 stanach USA oraz w Kanadzie. Czy napoje te pojawią się również w Polsce? Kto wie, może to ta marka okaże się sponsorem Sunrise Festival 2023?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →