News
Znamy daty Sunrise Festival 2023. Start sprzedaży biletów lada moment!

Znamy daty Sunrise Festival 2023. Start sprzedaży biletów lada moment!

Największy festiwal EDM w Polsce rozpoczął promocję przyszłorocznej edycji. Wiemy, kiedy odbędzie się Sunrise Festival 2023, i znamy pierwsze szczegóły!

Sunrise Festival 2023 powraca

Wielu polskich fanów muzyki klubowej czekało na tę informację z niecierpliwością. Organizatorzy wydarzenia, MDT Production, przedstawili pierwsze szczegóły Sunrise Festival 2023.

Festiwal co roku przyciąga dziesiątki tysięcy osób z kraju i ze świata nad polskie morze. Odwiedzający mają przyjemność bawić się do muzyki najlepszych producentów elektroniki na świecie. Podczas ostatniej edycji Sunrise wystąpili m.in. Carl Cox, Eric Prydz, David Guetta, Alesso, Oliver Heldens, Paul van Dyk oraz dziesiątki innych DJ-ów z całego świata.

Sprawdź także: Trasa koncertowa HOLO Erica Prydza w 2023? Jest na to szansa

Wielkim nieobecnym Sunrise Festival 2022 był Marshmello, który ze względu na poważne problemy żołądkowe nie zdołał wystąpić na Red Stage. Na jego drugi występ w Polsce przyjedzie nam jeszcze poczekać, ale kto wie, czy nie zobaczymy go w najbliższe lato w Podczelu?

Organizatorzy nie udostępnili jeszcze żadnych informacji dotyczących line-upu, ale znamy już daty oraz start sprzedaży promocyjnej puli biletów.

Sunrise Festival 2023 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2023 roku. Festiwalowe miasteczko otwarte zostanie dzień wcześniej, 20 lipca, gdzie odbędzie się oficjalny before Sunrise Festival. Więcej szczegółów poniżej.

Trochę musieliście poczekać na tę chwilę, ale w końcu pędzimy do Was z tą wiadomością! Wspaniałe momenty na kolejnej edycji #SunriseFestival przeżyjemmy wspólnie w dniach 21-24 lipca 2023 roku.

Planujcie urlopy i nie martwcie się noclegiem! Ponownie ugościmy najwierniejszych fanów festiwalu w miasteczku #SunCity, gdzie 20 lipca zagramy oficjalny before Sunrise Festival. Nasze pole namiotowe będzie dla Was otwarte w dniach 20-24 lipca do późnych godzin wieczornych. Do wyboru kilka opcji zakwaterowania.

A jeżeli wakacje lubicie spędzać w kamperze to także mamy coś dla Was! Kolejny raz zapraszamy na zlot karawaningowy, gdzie przyjmiemy nie tylko campery, ale też pojazdy z przyczepami campingowymi. Pole będzie otwarte w dniach 20-24 lipca do późnych godzin wieczornych tak, abyście mogli się zregenerować

– Sunrise Festival na Facebooku (pisownia oryginalna).

Bilety na Sunrise Festival 2023 będzie można nabyć już od 1 grudnia 2022 roku. Do sprzedaży trafi specjalna promocyjna świąteczna pula. Obserwujcie nas na Facebooku, aby nie przegapić żadnych informacji dotyczących Sunrise Festival.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →