News
Chaton Warsaw - to tutaj zagrają Benny Benassi i Bob Sinclar. Kiedy otwarcie?

Chaton Warsaw – to tutaj zagrają Benny Benassi i Bob Sinclar. Kiedy otwarcie?

Wnętrze historycznej kamienicy z końca XVIII wieku przy ulicy Foksal 19 w Warszawie ponownie stanie się miejscem rozrywki na najwyższym poziomie. Przedstawiamy wszystkie szczegóły o klubie Chaton Warsaw.

Klubowa Warszawa rośnie w siłę

Po tym otwarciu życie nocne w stolicy naszego kraju może już nigdy nie być takie samo. Na klubowej mapie Warszawy już za moment otworzy się nowe wyjątkowe miejsce – Chaton Warsaw.

Historyczna kamienica przy Foksal 19, czyli słynne miejsce spotkań warszawskiej elity, stanie się centrum rozrywki na najwyższym, niespotykanym w innych klubach poziomie. Marka Chaton przejęła bowiem cztery poziomy XVIII-wiecznego budynku.

Przeczytaj także: Gwiazdy EDM, które nadal nie wystąpiły w Polsce – część 3.

Na parterze kamienicy znajduje się restauracja EMERLD serwująca potrawy z najdalszych zakątków świata przygotowywane przez dwóch szefów kuchni – Angela Abadię i Adama Drężeka.

Pierwsze piętro to CIGAR ROOM przeznaczone dla osób z klasą, ceniących sobie wysublimowane sposoby spędzenia czasów. Ostatnie piętro zamieniło się w DIAMOND VIP ROOM, w którym rządzimy my – klubowicze. Według zapewnień przedstawicieli jest to idealne miejsce na organizację eleganckiego spotkania biznesowego, wydarzenia prywatnego lub towarzyskiego. Największa magia odbywać się będzie jednak zupełnie gdzie indziej.

Na drugim piętrze Chaton Warsaw powstał ekskluzywny klub muzyczny, do którego będą zjeżdżać się największe DJ-skie gwiazdy z całego świata. Znamy już cztery topowe nazwiska planujące swój przyjazd do Warszawy w najbliższym czasie.

Otwarcie Chaton Warsaw – szczegóły

Najbardziej elitarna rozrywka powróci na ulicę Foksal w Warszawie już 25 i 26 listopada 2022 roku. W oba dni Chaton Warsaw będzie gościć dwie legendy Ibizy.

Pierwszej nocy zagrają pochodzący z Barcelony Victor Olle i Roberto Seviliano, GIGEE, Maxx oraz B Jones – mająca na swoim koncie występ na głównej scenie festiwalu Tomorrowland 2022. DJ-ka znalazła się na 134. miejscu notowania DJ Mag TOP 100 DJs 2022, ma za sobą cały sezon grania w klubie Hi Ibiza, a prywatnie jest partnerką cenionego producenta Krydera.

Dzień później, w sobotę, 26 listopada ponownie będziemy bawić się z hiszpańskimi producentami i pochodzącym z Poznania Maxxem, do których dołączą Alexandre Silva i DJ Mickey Dastinz z projektem MASAKA AFRICANA.

Oba wydarzenia rozpoczną się o godzinie 20:00, a część klubowa wystartuje punktualnie o północy.

B Jones na żywo z Tomorrowland 2022

Kto planuje swoje występy w Chaton Warsaw?

Już teraz możemy wam zdradzić, że przy Foksal 19 w warszawskim Chaton mają zagrać Bob Sinclar, autor hitów World Hold On i Love Generation, człowiek stojący za ponadczasowym SatisfactionBenny Benassi, mainstreamowa gwiazda gatunku progressive house – Nicky Romero, oraz renomowany DJ i zdobywca nagrody GrammyDavid Morales.

Gdy dostajemy takie informacje jeszcze przed oficjalnym otwarciem klubu, aż strach pomyśleć, jak wielkie gwiazdy przylecą do Chaton w dalszej kolejności!

Bob Sinclar – World Hold On, pamiętasz ten teledysk?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →