News
Auto Port

Pierwsze urodziny gorzowskiego Auto Portu na zakończenie października – szczegóły

Już za dwa tygodnie odbędzie się największy EDM-owy event w Gorzowie Wielkopolskim! Swoje pierwsze urodziny będzie obchodzić cykl imprezowy lokalu Auto Port. Podczas owego przedsięwzięcia zagra jedna z najpopularniejszych postaci polskiego clubbingu, a w tym artyści supportujący, którzy zapewnią Wam dobrą zabawę przez całe osiem godzin! Przekonajcie się sami i sprawdźcie, co na Was czeka!

Impreza weekendu w Gorzowie Wielkopolskim

Już za dwa tygodnie, a dokładnie 29 października w gorzowskim lokalu Auto Port odbędzie się specjalna impreza jubileuszowa. Ma ona na celu uczcić pierwszy rok eventowego cyklu tegoż miejsca i właśnie z tej okazji zaproszeni tam zostali naprawdę ciekawi artyści. Przedsięwzięcie będzie trwać od 21 do 5 nad ranem, a w tym czasie obowiązywać będzie halloweenowy dresscode w związku z tematem przewodnim, jakim jest Dia De Los Muertos – Viva La Mexico!

Auto Port przy ul. Górczyńskiej 57 za piętnaście dni będzie gościł naszych kolegów z Malty, czyli duet Guel & Zammda. Nie można też zapomnieć o rodakach w postaci MACSY’ego – bliskiego przyjaciela MIQRO, który od wielu lat grywa na imprezach z największymi gwiazdami polskiego clubbingu. Warto wspomnieć, że w te wakacje pojawił się na bardzo ciekawym evencie, a mianowicie Boat Party Kołobrzeg, gdzie oprócz niego swoje sety przedstawili także Matthew Clarck czy Milkwish!

Przeczytaj również: Timmy Trumpet za moment w Polsce. Oto 3 sety, które przygotują was na Freakshow w Gliwicach

Kolejnym DJ-em, który pojawi się 29 października w Auto Porcie, jest Johnny. Pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego muzyk swoją przygodę z muzyką zaczął już piętnaście lat temu. Założył projekt Cube Radio, w którym pojawili się Bartes czy Seb Skalski. W czasie kariery grywał u boku takich gwiazd jak Skytech, a teraz zmierza na podbój „rodzinnego” lokalu. Swój set zagra przed prawdziwą legendą polskiej muzyki klubowej – neeValdem.

NeeValda raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. To jeden z niewielu polskich artystów, którym udało się grać w najznamienitszych ibizowych klubach. Wraz z dwójką przyjaciół z branży, czyli Bartesem i Matthew Clarckiem, tworzy projekt THE3, który w tym roku pojawił się na Sunrise Festival w Kołobrzegu. Piotr jest DJ-em, który od już kilkanaście lat temu pojawił się na scenie. Przez ten czas udało mu się stworzyć takie projekty jak Sexy Sunday Radio Show czy Klub FM w kooperacji z radiem RMF MAXXX. Krótko mówiąc – legenda polskiej klubówki, która zdecydowanie spośród producentów z naszego kraju zwiedziła za sprawą swojej zajawki najwięcej krajów.

Co w takim razie z biletami? Już Wam tłumaczę! Są one dostępne na stronie Biletomat.pl w cenie od 59 złotych wzwyż, w zależności od puli. Opcjonalny będzie też zakup wejściówki przy wejściu do lokalu, lecz radzę sprężyć się z kupnem, bo znikają one jak świeże bułeczki, a skład imprezy jest naprawdę zacny! Istnieje też możliwość zarezerwowania VIP DARK ROOMU dla 20 osób oraz stolików do maksymalnie ośmiu osób. W razie jakichkolwiek nieścisłości pytania prosimy kierować do naszej skrzynki z wiadomościami prywatnymi na facebookowym profilu FTB.pl!

Tak prezentuje się oficjalny plakat imprezy w lokalu Auto Port!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →