News
Tomorrowland Winter 2023

Tomorrowland Winter 2023 rośnie w siłę. Do line-upu dołączyły cztery gwiazdy, trzy z nich jeszcze w tym roku w Polsce

Jeden z najlepiej umiejscowionych na świecie festiwali muzyki EDM wzbogacił się o czterech znanych artystów, którzy już w marcu 2023 roku zagrają swoje sety we francuskich Alpach. Wszystko to w ramach eventu Tomorrowland Winter, na którym pojawią się największe gwiazdy muzyki elektronicznej w całej branży. Jak na ten moment prezentuje się line-up i czy nadal mamy do czynienia z odgrzewanym kotletem? Sprawdźmy to!

Jak wygląda line-up Tomorrowland Winter?

Jakiś czas temu otrzymaliśmy informacje na temat pierwszych artystów, którzy pojawią się w przyszłym roku na Tomorrowland Winter 2023. Wydarzenie to będzie odbywać się w dniach od 18 do 25 marca we francuskiej miejscowości górskiej o nazwie L’Alpe d’Huez, około 60 kilometrów od miasta Grenoble. Będzie to dopiero trzecia edycja imprezy, ponieważ wcześniejsze odsłony zostały oczywiście odwołane z uwagi na pandemię. Teraz jednak przedsięwzięcie belgijskich organizatorów nabiera kolorów, ponieważ wiemy o nim coraz więcej!

Do pewnego momentu w line-upie nadchodzącej edycji Tomorrowland Winter znajdowali się: Afrojack, Amber Broos, Amelie Lens, ANNA, duet Dimitri Vegas & Like Mike, Joris Voorn, Kolsch, Lost Frequencies, MANDY, Martin Garrix, Netsky oraz zespół Ofenbach. W pierwszej chwili szczerze myślałem, że będzie to kolejna odsłona tegoż festiwalu, którą można określić będzie mianem odgrzewanego kotleta.

Przeczytaj również: Swedish House Mafia nie znikną za szybko! Pierwsze show w Europie na 2023 rok potwierdzone

Wczoraj dowiedzieliśmy się o kolejnych artystach, którzy pojawią się we francuskich Alpach, a wśród nich są osoby występujące w tym roku w Polsce! Mowa tutaj oczywiście o Stevie Angello oraz Axwellu, którzy pojawią się w Krakowie podczas występu swojego projektu, czyli oczywiście Swedish House Mafii. Warto dodać, że kolejnym DJ-em, który się tam pojawi, będzie Tony Romera. Jest to Francuz wydający swoje piosenki w Monstercat i Spinnin’, a to właśnie on pomoże Lost Frequencies w rozgrzewaniu naszych rodaków przed występami w Krakowie i Warszawie. Czwartym nowo dodanym artystą okazał się być Steve Aoki, który niedawno świętował wydanie swojego kolejnego albumu studyjnego.

Ostatnim ciekawym smaczkiem jest dodanie przez organizatorów Tomorrowland Winter możliwości zakupu biletów upoważniających odwiedzających do jednodniowego wstępu na teren festiwalu. Do tej pory dostępne były wejściówki cztero- lub siedmiodniowe i mówiąc szczerze, zapewnienie fanom dodatkowej opcji karnetowej w takiej postaci jest strzałem w dziesiątkę i dam sobie rękę uciąć, że znikną one w trybie natychmiastowym. W takie fanty zaopatrzyć można się, klikając w ten link.

Tak na ten moment prezentuje się line-up Tomorrowland Winter 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →