News
Blinders wystąpi na ADE 2023. Potężny skład na Label Night STMPD RCRDS

Blinders wystąpi na ADE 2023. Potężny skład na Label Night STMPD RCRDS

Grono artystów na ADE 2023 ciągle się powiększa. Tym razem event ogłosił potężną delegację ze STMPD RCRDS, wśród producentów m.in. Blinders. Sprawdzamy szczegóły!

Amsterdam Dance Event mocny jak nigdy

Wszystkie źródła mówią, że tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event będzie solidna jak jeszcze nigdy dotąd. ADE to impreza corocznie organizowana od 1996 roku. Cały event jak zwykle w tym roku odbędzie się w stolicy Holandii.

Impreza odbywająca się w dniach 19-23 października już teraz pokazuje cały przekrój siły tkwiącej w muzyce elektronicznej. Obecność na wydarzeniu potwierdził bowiem cały szereg największych gwiazd wśród DJ-ów.

W line-upie całego zestawienia już teraz znajdziemy takich artystów jak Afrojack, Hardwell, Eric Prydz, Carl Cox czy Peggy Gou. Co krok swoją obecność na wydarzeniu potwierdzają kolejne zastępy producentów. Tym razem do całego grona dołączyła solidna delegacja ze STMPD RCRDS.

Przeczytaj też: Program konferencyjny ADE 2022 zamknięty. Do składu dołączyli m.in. Hardwell i Martin Garrix

Ta grupa artystów zagrać ma na imprezie Label Night. Trzeba przyznać, że ze STMPD do Amsterdam Dance Event dotrą crème de la crème samej wytwórni. Wśród nowo ogłoszonych artystów znajdziemy bowiem między innymi Brooksa, Dubvision, Juliana Jordana, Justina Mylo, Loopers i VLUARRA. W całości nie braknie również polskiego akcentu w postaci Blindersa.

Całe grono artystów STMPD RCRDS nie będzie pozbawione na ADE głównego przedstawiciela. Martin Garrix, będący założycielem całego STMPD, potwierdził swoją obecność bowiem już we wcześniejszej fali ogłoszeń.

Trzeba otwarcie powiedzieć, że dzięki najnowszym ogłoszeniom twierdzenie, że nadchodzące ADE przejdzie do historii, zdaje się być jeszcze bardziej realne. Całe grono artystów zmierzające do imprezy w Amsterdamie pod skrzydłami STMPD RCRDS znajdziecie w linku poniżej.

STMPD RCRDS at ADE Label Night
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →