Eventpromo
Timmy Trumpet EDC 2022

Timmy Trumpet za moment w Polsce. Oto 3 sety, które przygotują was na Freakshow w Gliwicach

Freakshow Timmy'ego Trumpeta już niedługo zawita w naszym kraju. Przygotowując się do jego występu, przeżyjmy razem jeszcze raz jego trzy niezwykłe sety!

Australijski przedstawiciel światowej sceny EDM

Timothy Jude Smith, znany szerzej jako Timmy Trumpet, jest idealnym uosobieniem dobrej zabawy oraz niesamowitej energii, która towarzyszy każdemu z jego występów. Sam mając czterdzieści lat oraz już ponad 17 lat doświadczenia na scenie zdążył bardzo dobrze poznać samego siebie, czego efektem jest stałe utrzymywanie pozycji jednego z najlepszych DJ-ów na świecie. Chcąc was rozgrzać przed nadchodzącym występem Australijczyka w Gliwicach, wybrałem dla was trzy jego sety, które idealnie przygotują was na nadchodzące Freakshow.

Przeczytaj także: Tomorrowland Winter 2023 rośnie w siłę. Do line-upu dołączyły cztery gwiazdy, trzy z nich jeszcze w tym roku w Polsce

Mając do wyboru tyle występów, niełatwo było wybrać z nich te, które najbardziej wyróżniają się pośród reszty swoją energią. Końcowy wybór padł na sety z tegorocznego Tomorrowland, Untold 2020 oraz Tomorrowland 2017. Każdy z nich jest tym samym charakterem Timmy’ego, jednak w nieco innym wydaniu. Podczas tegorocznej edycji festiwalu większość artystów spragniona festiwali oraz atmosfery towarzyszącej tego typu wydarzeniom postanowiła wznieść energię swoich występów na następny poziom. Jest to najbardziej szalona odsłona Trumpeta, którą mieliśmy okazję oglądać w ciągu ostatnich kilku lat.

Najdłuższy set z tego zestawienia, Untold 2020, jest świetnym przykładem dobrego wyważenia energii podczas całego swojego występu, dzięki czemu tłum nie musiał nawet na chwilę opuszczać show jednego z najbardziej lubianych artystów na świecie. Pisząc o jego występach, nie można nie wspomnieć o Tomorrowland 2017, który do dzisiaj jest jednym z najbardziej lubianych występów w jego karierze. Pełen melodii, momentów zjednoczenia czy interakcji z publicznością zapisał się zdaniem uczestników jako najlepszy występ całego festiwalu. Oglądając nagranie z niego, ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, gdyż sposób pracy Trumpeta z publiką jest wręcz magiczny, a jego hity pozostają wiecznie żywe. Do listy festiwalowych must have podczas jego występów teraz możemy dopisać Ole Ole, które przybywa na scenę wprost z murawy boiska!

Timmy Trumpet, Tomorrowland 2022

Timmy Trumpet, Untold Festival 2020

Timmy Trumpet, Tomorrowland 2017

Timmy Trumpet na… stadionie?

O ile większość utworów Trumpeta było inspirowanych energią towarzyszącą festiwalom, tak ten wynosi się wprost z murawy stadionu. Sam jest zbudowany w bardzo prosty sposób, aby móc w międzyczasie odwołać się do publiczności, co jest elementem obowiązkowym każdego jego występu. Pomimo tego jest to kolejny utwór, który dosłownie w całości został wyprodukowany przy użyciu paczek KSHMRA, a sam wydźwięk nie wnosi absolutnie nic nowego na obecną scenę. O ile samo Ole Ole podczas odsłuchu w domu może nie robić żadnego wrażenia, tak już 28 października podczas Freakshow Timmy’ego Trumpeta w Arenie Gliwice w otoczeniu gwiazd takich jak Mike Williams może wznieść emocje towarzyszące tej nocy na następny poziom.

Bilety na nadchodzące Freakshow zgarniecie tutaj!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →