News

Oliver Heldens otwiera nową wytwórnię! Znamy datę premiery EP-ki HI-LO

Dobrych wiadomości od Olivera Heldensa jak widać nigdy za wiele! Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o jego występie w Polsce jako HI-LO, a wczoraj otrzymaliśmy informacje odnośnie otworzenia przez niego zupełnie nowej wytwórni. Jak będzie wyglądał label HILOMATIK? Kogo być może tam zobaczymy? Przekonajcie się sami!

Oliver Heldens otwiera kolejny label

Każdy z szanujących się fanów twórczości Olivera Heldensa wie, że jego labelowymi dziećmi są m.in. Heldeep Records czy OH2 Records. Na tym pierwszym wydawały prawdziwe gwiazdy czyli np. James Hype czy nawet MOGUAI. Za pośrednictwem tej wytwórni otrzymaliśmy od Holendera hity pokroju Riverside 2099 czy This Groove. Aktualnie wyżej wymienieni artyści nadal się tam pojawiają, a razem z nimi KhoMha, Chocolate Puma czy duet Chapter & Verse.

Heldeep Records była w pewnym czasie jedną z najlepszych wytwórni EDM-owych na świecie. Światowa sława labelu sprawiła, że w 2020 roku powstała jej kolejny oddział czyli OH2. Na ten moment jest to nadal projekt pozostający w otchłani wielkiego przemysłu muzyki elektronicznej. Klientami Olivera są tam np. Lenno, MorganJ, a ostatnio nawet nasz rodak – Bounce Inc.

Przeczytaj również: Oliver Heldens wystąpi w Polsce jako HI-LO. Znamy szczegóły

Już za tydzień będziemy świadkami rozpoczęcia przez Olivera Heldensa nowego projektu czyli techno labelu o nazwie HILOMATIK. Jak pewnie już zauważyliście będzie on w dużej mierze związany z aliasem Holendra czyli HI-LO. Właśnie tam wydane zostaną tracki, które w dużej mierze powiązane będą ze stylem jego pobocznego projektu. Oficjalny start już za siedem dni, a z tej okazji 27-latek przygotował coś specjalnego!

Wraz z rozpoczęciem funkcjonowania nowej wytwórni pojawi się nowy tracki od HI-LO właśnie od szyldem HILOMATIK. Będzie to solowy numer pt. Pura Vida, który jeszcze przed premierą supportowały takie gwiazdy jak np. Solomun, Adam Beyer czy Joris Voorn. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Tydzień po wydaniu numeru ukaże się jego EP-ka! Myślę, że to bardzo solidny start w świeży, a przede wszystkim potrzebny i pożądany projekt. Czy nowo powstały label Olivera Heldensa osiągnie sukces? Przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj numeru Pura Vida jeszcze przed premierą!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →