News
KSHMR stworzył nową wtyczkę dla producentów. Kiedy premiera?

KSHMR stworzył nową wtyczkę dla producentów. Kiedy premiera?

Wtyczka od KSHMRA? Jeśli dorówna jakością jego samplom to możemy mieć producencką premierę roku. Sprawdzamy nadchodzący produkt DJ-a

KSHMR z kolejną wtyczką VST

Świetnym w świecie muzyki elektronicznej jest fakt pomocy ze strony większych artystów. Światowi DJ-e bowiem chętnie dzielą się swoją wiedzą z początkującymi producentami chociażby za pomocą mediów społecznościowych.

Dlatego też niczym spektakularnym nie jest znalezienie dedykowanych masterclassów, sampli czy wtyczek ze strony artystów, których muzyki słuchamy codziennie. Całość jest jednak dość wyjątkowa, gdyż niewiele jest innych branży, w których topowi twórcy tak chętnie angażują się w naukę adeptów danej dziedziny.

Jednym z producentów, który najbardziej angażuje się w rozwój społeczności producenckiej jest KSHMR. Twórca znany jest ze swoich światowej klasy sampli. Prócz tego artysta wydał w przeszłości własną wtyczkę efektową KSHMR Essentials.

Przeczytaj też: Ten numer był najczęściej grany w 2022 roku na głównych scenach festiwali EDM

Już teraz wiadomo, że nie będzie to jedyna wtyczka ze strony amerykańskiego twórcy. Ten bowiem za pośrednictwem Twittera pochwalił się kolejną nadchodzącą premierą. Tym razem będzie to efekt pogłosowy.

Jest to jeden z najpopularniejszych efektów wykorzystywanych w produkcji, dlatego też konkurencja jest spora w tej dziedzinie vst. Wiadomym było zatem, że sama wtyczka by dobrze się sprzedać musi oferować coś więcej niż świetny jakościowo reverb, bo takie wtyczki na rynku już są.

Produkt KSHMRA oferować będzie dodatkowo szereg opcji kontrolowania samego pogłosu. Między innymi mowa o funkcji sidechainu czy gate. Dodatkowo do samego pogłosu będzie można dodać tonalne oraz tekstury, co jest przyjemnym urozmaiceniem. Premiera KSHMR Reverb zaplanowana została na 24 stycznia. Sprawdźcie poniżej czego się spodziewać.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →