News

Największy klub na świecie świętuje 10-lecie. Kto wystąpi na WORLD CLUB DOME 2023?

Wygląda na to, że na ogłaszanie festiwalowych line-upów w 2023 właśnie się rozpoczął. Kilka dni temu otrzymaliśmy informacje o gospodarzach scen nadchodzącego Tomorrowland czy pełnego zestawienia podczas ASOT 1000 w Utrechcie. Dotarły też do nas wieści od zachodnich sąsiadów, a dokładniej od organizatorów jubileuszowej edycji WORLD CLUB DOME! Kto wystąpi na dziesiątej odsłonie eventu we Frankfurcie nad Menem? Sprawdźmy to!

WORLD CLUB DOME 2023 z pierwszą fazą ogłoszeń

Na początek chcielibyśmy przypomnieć Wam, że BigCityBeats WORLD CLUB DOME to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Niemczech. Jest to obok Parookaville prawdziwy eventowy potwór, a potwierdzeniem tego są oczywiście monstrualnej wielkości line-upy. Wczoraj dowiedzieliśmy się jak wygląda pierwsza faza ogłoszeń dziesiątej edycji tegoż wydarzenia! Kto na niej wystąpi?

WORLD CLUB DOME 2023 oficjalnie odbywać się będzie w dniach od 9 do 11 czerwca na terenie stadionu Deutsche Bank Park we Frankfurcie nad Menem. Od samego początku istnienia festiwalu miejsce odbywania pozostaje niezmienne i myślę, że przez wiele lat się to nie zmieni. Nadchodząca edycja utrzymana będzie w klimatach morskich, a dokładniej Atlantydy. Czy to odpowiednia oprawa audio-wizualna na świętowanie dekady w branży?

Przeczytaj również: Mamy oficjalny line-up ASOT w Utrechcie! Kto wystąpi?

EDM-owy festiwal to nie tylko oprawa audio-wideo, ale również odpowiednio dobrany line-up. Trzeba przyznać, że niemiecka grupa fanów muzyki elektronicznej ma trochę inny gust niż np. zwolennicy z Wielkiej Brytanii, ale nie oznacza to, że złożono niezbyt ciekawe zestawienie artystów. Za sprawą pierwszej fazy ogłoszeń dowiedzieliśmy się, że na WCD 2023 wystąpia tacy DJ-e jak Boris Brejcha, David Guetta, Headhunterz, Reinier Zonneveld czy Steve Aoki!

Warto w tej chwili dodać, że jest to tylko cząstka ogłoszeń z pierwszej fazy. Dużą jej część stanowią reprezentanci gatunku hardstyle. Jak wiadomo, Niemcy bardzo lubią tak brzmienia, a najlepszym tego potwierdzeniem jest obecność wielu artystów sceny hard podczas Parookaville. Na WORLD CLUB DOME z tych sfer EDM-u wystąpią np. Aftershock, Angerfist, D-Block & S-te-fan, Miss K8, Warface czy Wildstylez! Przyszła edycja niemieckiego festiwalu zapowiada się naprawdę grubo!

Tak prezentuje się pierwsza faza ogłoszeń WORLD CLUB DOME 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →