News

Największy klub na świecie świętuje 10-lecie. Kto wystąpi na WORLD CLUB DOME 2023?

Wygląda na to, że na ogłaszanie festiwalowych line-upów w 2023 właśnie się rozpoczął. Kilka dni temu otrzymaliśmy informacje o gospodarzach scen nadchodzącego Tomorrowland czy pełnego zestawienia podczas ASOT 1000 w Utrechcie. Dotarły też do nas wieści od zachodnich sąsiadów, a dokładniej od organizatorów jubileuszowej edycji WORLD CLUB DOME! Kto wystąpi na dziesiątej odsłonie eventu we Frankfurcie nad Menem? Sprawdźmy to!

WORLD CLUB DOME 2023 z pierwszą fazą ogłoszeń

Na początek chcielibyśmy przypomnieć Wam, że BigCityBeats WORLD CLUB DOME to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Niemczech. Jest to obok Parookaville prawdziwy eventowy potwór, a potwierdzeniem tego są oczywiście monstrualnej wielkości line-upy. Wczoraj dowiedzieliśmy się jak wygląda pierwsza faza ogłoszeń dziesiątej edycji tegoż wydarzenia! Kto na niej wystąpi?

WORLD CLUB DOME 2023 oficjalnie odbywać się będzie w dniach od 9 do 11 czerwca na terenie stadionu Deutsche Bank Park we Frankfurcie nad Menem. Od samego początku istnienia festiwalu miejsce odbywania pozostaje niezmienne i myślę, że przez wiele lat się to nie zmieni. Nadchodząca edycja utrzymana będzie w klimatach morskich, a dokładniej Atlantydy. Czy to odpowiednia oprawa audio-wizualna na świętowanie dekady w branży?

Przeczytaj również: Mamy oficjalny line-up ASOT w Utrechcie! Kto wystąpi?

EDM-owy festiwal to nie tylko oprawa audio-wideo, ale również odpowiednio dobrany line-up. Trzeba przyznać, że niemiecka grupa fanów muzyki elektronicznej ma trochę inny gust niż np. zwolennicy z Wielkiej Brytanii, ale nie oznacza to, że złożono niezbyt ciekawe zestawienie artystów. Za sprawą pierwszej fazy ogłoszeń dowiedzieliśmy się, że na WCD 2023 wystąpia tacy DJ-e jak Boris Brejcha, David Guetta, Headhunterz, Reinier Zonneveld czy Steve Aoki!

Warto w tej chwili dodać, że jest to tylko cząstka ogłoszeń z pierwszej fazy. Dużą jej część stanowią reprezentanci gatunku hardstyle. Jak wiadomo, Niemcy bardzo lubią tak brzmienia, a najlepszym tego potwierdzeniem jest obecność wielu artystów sceny hard podczas Parookaville. Na WORLD CLUB DOME z tych sfer EDM-u wystąpią np. Aftershock, Angerfist, D-Block & S-te-fan, Miss K8, Warface czy Wildstylez! Przyszła edycja niemieckiego festiwalu zapowiada się naprawdę grubo!

Tak prezentuje się pierwsza faza ogłoszeń WORLD CLUB DOME 2023!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →