News

Oliver Heldens wystąpi w Polsce jako HI-LO. Znamy szczegóły

Jak się okazuje Olivera Heldensa w Polsce nigdy za wiele. Wczoraj otrzymaliśmy oficjalną informację odnośnie kolejnego występu Holendra w naszym kraju. Ten jednak będzie się nieco różnił od pozostałych, ponieważ DJ pojawi się jako swojego techno alter ego czyli HI-LO! Gdzie i kiedy odbędzie się koncert? Przekonajcie się sami!

Oliver Heldens zauważył nasz potencjał?

Jako polscy fani muzyki EDM musimyprzyznać, że Oliver Heldens praktycznie zawsze odgrywa ważną rolę podczas Sunrise Festival. Holender kilkukrotnie pojawiał się w Polsce na potrzeby występu pod swoim głównym aliasem. Nigdy dotąd nie dało nam się usłyszeć go na żywo jako HI-LO. Niedługo się to zmieni, bo już za około miesiąc odbędzie się jego kolejny koncert na terenie naszego kraju!

Pamiętajmy, że Oliver Heldens został jednym z artystów, którzy pojawią się podczas chorzowskiego FESTU. Jego występ jako HI-LO odbędzie się jednak znacznie wcześniej, a dokładnie 25 lutego. Wszystko będzie się rozgrywać na terenie warszawskiego lokalu Praga Centrum przy ul. Szwedzkiej 2/4 nieopodal Targówka. Trzeba przyznać, że w najbliższym czasie odbędą się tam naprawdę wysokiej klasy koncerty, bo oprócz Holendra zagraja tam jeszcze: Sam Paganini, Booka Shade, Malaa, Joseph Capriati, Joris Voorn, Infected Mushroom czy Deborah de Luca!

Przeczytaj również: Kiedyś to było! Przypominamy największe polskie imprezy EDM-owe (część 2.)

Pragnę teraz tylko dodać, że od ogłoszenia występu Olivera Heldensa jako HI-LO w Warszawie nie minął nawet dzień. Co w związku z tym? W sprzedaży znajduje się już piąta pula biletów i wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z bardzo szybkim sold outem. Wcale mnie to nie dziwi, bo jest to naprawdę pożądany występ i to nie tylko w Polsce. Aktualnie najniższa cena wejściówki wynosi 159 złotych!

Tak jak już wspomniałem, występ HI-LO to przełomowy moment dla polskiej sceny eventowej. Polscy fani muzyki techno to nie jedyna grupa odbiorców, która domaga się występu aliasu Olivera Heldensa. Tegoroczone ogłoszenia do tej pory to prawdziwe game changery, a mamy dopiero połowę stycznia. Kto będzie następny? Może powinniśmy się przygotować na występ deadmau5a jako TESTPILOT?

Tak prezentuje się oficjalny plakat imprezy z HI-LO w Warszawie!

fot. Praga CentrumPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →