News
Skrillex Poo Bear

Skrillex melduje się na kolejnym albumie popowego artysty

Skrillex wyprodukował jeden z numerów na nowy album piosenkarza, który napisał teksty do największych hitów Jusina Biebera i Ushera. Posłuchaj!

Skrillexowi się nie spieszy

Amerykański DJ i producent, stojący za mainstreamowym sukcesem dubstepu dekadę temu, wydaje się nie spieszyć z powrotem do elektronicznych wydawnictw. Skrillex, jeżeli ufać temu, co mówi, wciąż pracuje nad dwoma nowymi albumami, które mają ukazać się w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Przyglądając się jego muzycznym poczynaniom w ostatnim czasie, możemy spodziewać się dwóch kompletnie różniących się od siebie materiałów – elektronicznego i popowo-rapowego.

Przeczytaj również: Do sieci wypłynęło demo Aviciiego z 2016 roku!

Na chwilę obecną Skrillex od dobrych kilku lat jest dużo aktywniejszy na scenie pop/rap, produkując muzykę dla wybranych artystów. Do grona wokalistów i raperów, którzy mają na swoim albumie bit od zwycięzcy Grammy zaliczają się Beyonce, Jhayco, J Balvin, Swae Lee, Don Toliver czy Justin Bieber.

Skrillex – Too Bizarre (ft. Swae Lee & Siiickbrain)

Skrillex i Poo Bear znowu razem

W piątek, 18 listopada 2022 roku swoją premierę miał nowy album piosenkarza i autora tekstów Poo BearaThe Book Of Nabeel. Amerykański muzyk jest od lat związany z największymi sławami w przemyśle i już nie raz współpracował ze Skrillexem.

To właśnie Poo Bear odpowiada za teksty hitowego Where Are Ü Now duetu Jack Ü (Diplo & Skrillex) z Justinem Bieberem oraz What Do You Mean?. Obaj artyści po raz pierwszy publicznie połączyli siły w 2017 roku, wydając wspólne Would You Ever, a jego następcą zostało The Day You Left, które było jednym z singli promujących najnowszy album wokalisty.

Sam numer jest już dostępny na streamingach od zeszłego roku, ale nie obił się zbyt szerokim echem wśród fanów Skrillexa. Najprawdopodobniej dlatego, że nie jest on umieszczony wśród jego dyskografii na Spotify, a na YouTube Poo Bear nie przyznał mu żadnych creditsów, ze wspomnieniem w opisie filmu włącznie.

Poo Bear, Skrillex – The Day You Left, obejrzyj video!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →