News

Polski duet w Tomorrowland Music! Kto stoi za “Cloud 9”?

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o tym, że będziemy mieć polskich reprezentantów w wytwórni Tomorrowland Music. Dobrą nowinę przekazywało kilku największych DJ-ów na świecie, a już teraz możemy słuchać Cloud 9 we wszystkich serwisach streamingowych! Kto tak naprawdę stworzył ten numer i z kogo powinniśmy być kolejni raz dumni? Przekonajcie się sami!

Polskie gwiazdy house’u w Tomorrowland Music

Kawałek Cloud 9 pierwszy raz został zaprezentowany w 162. epizodzie podcastu Side One Radio Show od projektu Hard Rock Sofa. Od tamtego momentu track ten supportowały również takie gwiazdy jak np. duet Lucas & Steve, Pete Tong, MOGUAI, Fedde Le Grand, Diplo czy sam Armin van Buuren. Przez ostatnie kilka tygodni produkcja polskiego duetu i ich holenderskiego współpracownika pojawiła się w różnych setach prawie 30 razy!

Jedną z osób, która maczała palce w Cloud 9 jest holenderski producent – Ferreck Dawn. Znany jest ze swoich numerów wydawanych przed laty w Spinnin’ Records czyli np. Old Dollars, Love Too Deep czy Man Enough. Od jakiegoś czasu Holender jest również członkiem wytwórni Defected, z którą powiązany jest znany w całej Europie polski duet producentów muzyki house!

Przeczytaj również: Najnowszy numer na Smash The House to plagiat? Armin van Buuren okradziony?

Kilka lat temu stworzyli wspólny projekt z jedną z największych gwiazd muzyki house czyli Eats Everything. Całkiem niedawno wydali numer z schafterem, a jednym z ich największych projektów jest remiks dla Bizarrapa. Tak, dokładnie tego samego, który pomógł stworzyć Shakirze diss na Geralda Pique! Chodzi oczywiście o szczeciński duet Catz 'N Dogz. W czasie swojej kariery pojawiali się w takich labelach jak Defected, Dirtybird czy Diynamic! Teraz przyszedł czas na epizod w Tomorrowland Music!

Tak jak już wspomniałem, Cloud 9 supportowały już największe gwiazdy muzyki elektronicznej i nie tylko! Czy ów track naprawdę prezentuje wysoki poziom? Bez wątpienia jest to numer, który idealnie pasowałby do klubów. Połączenie Catz 'N Dogz i Ferrecka zdaje egzamin na piątkę, lecz teraz powstaje pytanie? Który z bardziej znanych DJ-ów pokusi się zaprezentować ten właśnie kawałek na którejś z większych scen? Prawdopodobnie przekonamy się już niebawem!

Catz 'N Dogz pojawili się w Tomorrowland Music!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →