News
Odbędzie się wystawa z okazji 20-lecia A State Of Trance

Odbędzie się wystawa z okazji 20-lecia A State Of Trance

A może by tak prześledzić historię A State Of Trance? Już niedługo będzie to możliwe w formie interaktywnej - powstanie wystawa poświęcona całemu projektowi

Trance na wyciągnięcie ręki

A State Of Trance to z pewnością jeden z najważniejszych projektów poświęconych muzyce typu trance. Inicjatywa organizowana przez Armina van Buurena w skuteczny sposób rozpowszechnia ten gatunek elektroniki.

ASOT to bowiem nie tylko jedna z najpopularniejszych w świecie muzyki elektronicznej audycji radiowych. Jest to również seria cyklicznych koncertów na których miały okazję grać największe gwiazdy gatunku. Nic dziwnego zatem, że na przestrzeni lat projekt zapracował na miano legendarnego oraz zyskał całą rzeszę fanów.

Przeczytaj też: Armin van Buuren w klimatach progressive! Słuchamy „Dayglow”

Okazuje się, że już niedługo będzie można prześledzić projekt od samego początku. Wszystko za sprawą 20-lecia inicjatywy. Z tego powodu bowiem otwarta zostanie specjalna wystawa poświęcona projektowi. 20 Years of A State of Trance by Armin van Buuren pokarze fanom drogę, którą ASOT przebyło by stać się ikoną muzyki elektronicznej. Jak mówi Armin:

Trudno mi objąć głową, jak bardzo A State of Trance rozwinęło się w ciągu ostatnich dwudziestu lat i jak wiele razem przeżyliśmy. […]Ekspozycja w Our House Museum pozwoli fanom i zwiedzającym na podróż w czasie przez wszystkie kamienie milowe marki. Dla wielu z nich, jak i dla mnie, A State of Trance stało się ważną częścią życia, więc myślę, że ponowne przeżywanie tych chwil będzie niezwykłym doświadczeniem.

Wystawa prezentować ma materiały wideo z ASOT, interaktywne kompozycje oraz pamiątki z eventów. Całość prezentowana ma zostać od 25 lutego do 10 kwietnia w Our House Museum w Amsterdamie. Dodatkowo będzie można ją również zobaczyć podczas A State of Trance’s 2023 Celebration Weekend. Impreza spod szyldu marki odbywać się będzie w dniach 3 – 4 marca w Utrechcie.

A State of Trance Episode 1104 – Live from Our House, Amsterdam
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →