News
Nowa era DVBBS? Duet rozpoczął 2023 rok premierą w Armada Music

Nowa era DVBBS? Duet rozpoczął 2023 rok premierą w Armada Music

DVBBS meldują się w wytwórni Armina van Buurena - Armada Music. Czy 2023 będzie rokiem wielkiego powrotu zespołu?

DVBBS z nową erą?

DVBBS to jedni z tych artystów, którzy wyjątkowo topornie poradzili sobie z nadążaniem za trendami w muzyce elektronicznej. Wpływy ostatnich lat w EDM zdecydowanie nie wpasowały się w styl muzyków, a Ci z resztą mieli niemały problem z adaptacją do tego.

Przez to DVBBS z jednego z najbardziej znaczących duetów w elektronice mógł obserwować swój powolny, acz bolesny spadek. Ten dotyczył zarówno zaproszeń na festiwale, zainteresowania muzyką oraz działalnością twórców na socialach.

Kariery muzyków nie są jednak jednoznacznie przekreślone i osobiście liczę, że jeszcze kiedyś zobaczymy braci Andre na szczycie. Być może dobrym momentem na to będzie 2023. Twórcy bowiem już na początku tego roku zameldowali się z premierką w Armada Music.

Przeczytaj też: Przypominamy burzliwą historię DVBBS z okazji ich 10-lecia

Producenci dostali szansę, którą zdaje się dobrze wykorzystali. Kawałek After Hours jest bowiem naprawdę przyjemny w odbiorze. Nadal słychać nowe, futurystyczne wpływy w muzyce zespołu. Najnowszy singiel jest jednak wyjątkowo mocno stonowany.

No, przynajmniej do czasu dropu, ten bowiem odsłania lekko zęby swoją rytmiką. Zaryzykuję stwierdzeniem, że sam utwór klimatem przypomina mi produkcje, których można słuchać w Anjunadeep. Całość nie jest może nie wiadomo jak oryginalna, ale może w tej prostocie jest metoda.

Czy w bieżącym roku nad karierą DVBBS znów zaświeci złote niebo? Można powiedzieć, że najnowsza premiera rozwiała pierwszą chmurkę. Podziwiając moje literackie uniesienia nie zapomnijcie zajrzeć na naszego Facebooka, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

DVBBS – After Hours
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →