News

Oto 5 najlepszych niewydanych numerów Skrillexa na jego 35-te urodziny

Czy styczeń to miesiąc, w którym urodziły się największe gwiazdy muzyki EDM? Jakiś czas temu swoje 35 urodziny świętował rówieśnik Skrillexa czyli oczywiście Hardwell. Z okazji urodzin Sonny'ego chcielibyśmy przedstawić Wam krótkie zestawienie, w którym zawarliśmy jego najlepsze niewydane tracki. Czy kiedykolwiek ujrzą światło dzienne? Czy znajdą się na Don't Get Too Close? Sprawdźmy to!

Skrillex, Sleepnet & Joker Kapsize – Tears

Tears to nie tylko zwykły track, ale również jeden z najbardziej wyczekiwanych tracków z nadchodzącego albumu Skrillexa. Można by powiedzieć, że Sonny w tym projekcie jest ponad gatunkami muzycznymi, bo jest to naprawdę niesamowity numer. W jego tworzeniu brał udział Sleepnet czyli jeden z byłych muzyków zespołu Noisia oraz brytyjski producent – Joker Kapsize.

Przeczytaj również: Ten numer był najczęściej grany w 2022 roku na głównych scenach festiwali EDM

Numer ten supportował m.in. Posij czy wielokrotnie Porter Robinson. Skrillex oczywiście również teasował Tears np. podczas festiwalu Second Sky. W Internecie pojawiło się sporo materiałów związanych z tą produkcją, a w tym również remake’ów. Kiedy możemy spodziewać się wydania tej bardzo mocnej kolaboracji? Czy jest to jeden z najciekawiej brzmiących tracków Skrillexa? Przekonamy się pewnie już niedługo!

Posłuchaj jednego z najbardziej pożądanych ID od Skrillexa!

Skrillex ft. Bobby Raps – Leave Me Like This

Leave Me Like This to jedna z wielu produkcji, które Fred again.. zadebiutował podczas swojego legendarnego już setu z Boiler Room. Jest to utwór stworzony najprawdopodobniej z amerykańskim raperem o pseudonimie Bobby Raps. To bez wątpienia ten track, który dzięki TikTokowi zapamiętała masa ludzi. Z całego zestawienia właśnie o tym projekcie wiadomo nam najmniej. Wiemy, że jest to przyszła produkcja Skrillexa, która ma naprawdę duże szanse na wydanie. Mówimy tutaj o połączeniu house’u z rapem, także bardzo ciekawi mnie reakcja fanów Sonny’ego!

Czy Skrillex wyda Leave Me Me Like This w najbliższym czasie?

Skrillex & Space Laces – ID (Kill 'Em)

Space Laces to zdecydowanie jedna z tych osób z dubstepowego środowiska, którego bardzo chcielibyśmy zobaczyć na wspólnym tracku ze Skrillexem. Już niedługo takowe może się pojawić na streamingach, a mówimy tutaj o numerze Kill 'Em, który wielokrotnie supportowany był przez Sonny’ego podczas setów Dog Blood. Pierwsza wersja pochodzi z lutego 2019 roku, a jak widać SL nadal nie zapomniał o tym potężnym projekcie. Ostatni raz udało się go usłyszeć na koncercie Iana w Utah. Czy kolejne pożądane ID w końcu ujrzy światło dzienne? Miejmy taką nadzieję!

Wspólny numer Sonny’ego i Space Laces w końcu ujrzy światło dzienne?

Skrillex & Ekali – Bust Dag

Bust Dag to track, który prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego, lecz w przypadku Sonny’ego wszystko jest możliwe. Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć ten numer podczas występu Ekali’ego na Tomorrowland 2018. Kilka miesięcy później Skrillex w ramach setu na OWSLA Pop Up CDMX zagrał swoje rzekome ID z Kanadyjczykiem.

Tak jak w przypadku Tears mamy do czynienia z naprawdę wysoką jakością brzmienia, a także pieczołowicie oddanemu klimatowi elektronicznej alternatywy. Czy Bust Dag zostało zapomniane? Nic bardziej mylnego! Ekali zagrał ów numer na Countdown New Year’s Invasion, które odbyło się 31 grudnia ubiegłego roku. Wygląda na to, że projekt dalej żyje i ma się dobrze!

Ekali odświeżył ostatnio Bust Dag! Co to oznacza?

Skrillex ft. Salvatore Ganacci – ID

Na koniec zostawiliśmy najciekawszy przykład jednego z najlepszych ID, które rzekomo ma należeć do Skrillexa. W Internecie nie znajduje się żadna informacja, jakoby ten numer miał zostać wyprodukowany przez Sonny’ego. Wszystko nabiera jednak zupełnie nowego znaczenia kiedy uważnie wsłuchamy się w utwór. Każdy szanujący się fan EDM-u powinien domyślić się, że w projekcie zaimplementowane są sample amerykańskiej legendy dubstepu. Salvatore Ganacci po raz pierwszy zagrał ów track podczas swojego występu na EDC w Chinach. Od dłuższego czasu nie wiadomo co dzieje się z ID, lecz szanse na wydanie są niskie. Nieoficjalny materiał właśnie z tą kompozycją zebrał już ponad pół miliona odsłon na YouTube

Czy ID Skrillexa z Salvatore Ganaccim w ogóle jeszcze żyje?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →