News

Największy EDM-owy festiwal na świecie wędruje na szerokie wody! Znamy pierwsze szczegóły EDSea

Nowy festiwal z rodziny Electric Daisy Carnival powędrował na naprawdę głęboką wodę. Tym razem jest to dosłowne stwierdzenie, ponieważ najmłodsze dziecka Pasquaella Rotelli będzie odbywać się na Oceanie Atlantyckim. Co jeszcze wiemy na temat EDSea? Wszystkie najważniejsze szczegóły na temat tego rewolucyjnego wydarzenia znajdziecie właśnie tutaj! Przekonajcie się sami!

EDSea – żart, który przerodził się w autentyczny event

Początki imprezy EDSea sięgają roku 2014, kiedy to np. duet Dada Life udostępnił informacje o rzekomym festiwalu z rodziny EDC, który miał odbywać się na terenie statku wycieczkowego. Przez prawie dziewięć lat uznawano to po prostu za prima aprillisowy żart. Z początkiem 2023 drastycznie się to zmieniło i musimy przyznać, że nadchodzący event na morzu organizowany przez Rotellę i ludzi z Electric Daisy Carnival zapowiada się naprawdę niesamowicie!

Festiwal EDSea odbywać się będzie na norweskim statku wycieczkowym – Norwegian Joy od 4 do 8 listopada 2023 roku. Jego trasa rozpocznie się w Miami i przebiegnie przez Nassau oraz Bahamy. Na terenie okrętu znajdować się będzie osiem różnych scen, gdzie muzyka grała będzie praktycznie bez przerwy. Zadbano również o prawdziwie luksusowe udogodnienia takie jak np. specjalnie konkursy, możliwość zakupu oficjalnego merchu Electric Daisy Carnival czy szeroka gama bufetów z jedzeniem i napojami. Na ten moment nie wiadomo niestety nic na temat line-upu. Organizatorzy podają, że będzie się on składał z artystów m.in. z gatunków house, bass, trance czy nawet disco!

Przeczytaj również: Carl Cox założył… zespół wyścigowy

Na odwiedzających EDSea czeka nie tylko muzyka i EDM-owe gwiazdy, ale również specjalne aktywności! Są to np. lasertagi, komediowe show, imprezy tematyczne czy wyścigi gokartami. Będzie również możliwość skorzystania z kasyna czy zjeżdżalni wodnych. Tego typu udogodnień przewidywanych jest naprawdę wiele. Warto również wspomnieć o spotkaniach z samymi artystami, a także świetnie wyposażonymi kabinami, gdzie będą znajdować się goście eventu.

Już jutro rozpoczyna się oficjalna przedsprzedaż biletów na to wiekopomne wydarzenie. Ich ceny oscylują w granicach od 950 do nawet 13 tysięcy dolarów! Wcale mnie to nie dziwi z uwagi na to jak prestiżowe może być to przedsięwzięcie. Wszelkie dodatkowe informacje na temat festiwalu znajdują się tutaj! Jeżeli chcesz wziąć udział w tej niesamowitej przygodzie to już teraz zapisz się do oficjalnej akcji Future-Owl Pre Sale!

To musisz wiedzieć o EDSea 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →