News
Sunrise Festival 2022 - obejrzyj aftermovie z festiwalu

Sunrise Festival 2022 – obejrzyj aftermovie z festiwalu

Jak było na jednym z najważniejszych polskich elektronicznych festiwali w tym roku? Sprawdźmy to raz jeszcze, oglądając aftermovie z Sunrise Festival 2022!

Sunrise Festival 2022 w obiektywie

No i Sunrise Festival w końcu osiągnął pełnoletność. To właśnie w tym roku odbyła się 18. rocznica festiwalu. Jak przypadło na wczesną dorosłość, nie brakowało błędów oraz wpadek na festiwalu. Na pewno mógł wielu zaboleć brak występu Marshmello, który podczas trwania imprezy zmagał się z chorobą.

Nie obyło się również bez kilku problemów logistycznych. Jednym z większych mogły być długie kolejki do lokali gastronomicznych na początku trwania festiwalu. Problem został jednak dość sprawnie zażegnany. Zresztą przecież nikt nie będzie kilka miesięcy później wspominał, że czekał kilkanaście minut więcej na jedzenie. Są jednak rzeczy, które chciałoby się zapomnieć… prawda Lucas & Steve?

Sylwester w Zakopanem, czy to Ty?

Podczas ostatniego Sunrise odbyło się jednak mnóstwo innych, zdecydowanie pozytywnych rzeczy. Wielu artystów, również tych polskich, świetnie zaprezentowało się na łącznie pięciu różnych scenach. Na imprezie nie brakowało gwiazd wielkiego kalibru, organizatorom jednak nie zabrakło również odwagi.

Na Sunrise Festival mogliśmy obserwować bowiem całkiem solidne grono przedstawicieli muzyki basowej, którzy z góry mogą mieć problemy z zapełnieniem danceflooru w naszym kraju. Takie eksperymentowanie z nowymi gatunkami na festiwalach jest jednak myśleniem bardzo przyszłościowym, które kontrastuje z nastawieniem na zysk tu i teraz, które tak często mogliśmy przecież obserwować.

Przeczytaj też: „Together Again” – obejrzyj oficjalne aftermovie z Ultra Europe 2022

I chociaż do przyszłorocznej edycji jeszcze trochę brakuje, to organizatorzy nie dają o sobie zapomnieć. Dla chętnych prześledzić raz jeszcze elektroniczne wydarzenie w Podczelu przygotowane zostało oficjalne aftermovie z Sunrise Festival 2022.

Całość trwającą ponad 10 minut znajdziecie na platformie YouTube. A wam co najbardziej zapadło w pamięci z ostatniego festiwalu? Koniecznie dajcie nam znać na Facebooku, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

Sunrise Festival 2022 | Official Aftermovie
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →