News
Gareth Emery prezentuje pełen set „LSR/CITY V2” [video]

Gareth Emery prezentuje pełny set „LSR/CITY V2” [video]

LSR/CITY V2 to kolejny projekt Garetha Emery'ego, który zakończył się niemałym powodzeniem. Zaledwie pięć występów sprawiło, że Anglik czym prędzej zapowiedział kolejną edycję Laserowego Miasta. Już teraz możemy poczuć na własnej skórze emocje, jakie czuli uczestnicy koncertów trance'owej legendy. Jak wyglądało Laser City na żywo? Przekonajmy się!

Gareth Emery jako twórca kompletny

Trzeba przyznać, że gwiazda pokroju Garetha Emery’ego potrafi na scenie zdziałać cuda. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o doborze muzyki czy miksowaniu, ale również o całym procesie przygotowawczym do trasy koncertowej. LSR/CITY V2 to prawdziwa gratka dla naszych oczu, jak i również świetnie zaprojektowane show, które postawić można obok HOLO od Erica Prydza. Nie jest to może tak wysoki poziom jak hologramy Szweda, ale to naprawdę coś niesamowitego.

LSR/CITY V2 były setami trwającymi około 90 minut, podczas których Gareth Emery pojawiał się razem z wokalistką Annabel. Nie zabrakło oczywiście produkcji ID od np. Ashleya Wallbridge’a czy samego maestro. Warto w tej chwili dodać, że były to niepowtarzalne koncerty nie tylko ze względu na iluminacje świetlne, ale również muzykę. Anglik zaprezentował m.in. INTO THE UNKNOWN od Hardwella, Greyhound od Swedish House Mafii czy oczywiście Drugs From Amsterdam autorstwa Mau P.

Przeczytaj również: Paul van Dyk wystąpi podczas sylwestra 2022/2023 w Berlinie!

Mało tego, Gareth Emery poszedł o krok dalej i zaimplementował nawet track wydany w dubstepowym labelu Disciple. Chodzi tutaj o kawałek Raya Volpe pt. Laserbeam. Całkiem niedawno Anglik wydał swój ostatni album studyjny. Czy koncerty z serii LSR/CITY wypełnią pustkę po tej jakże smutnej wiadomości? Moim zdaniem nic nie zastąpi oczekiwania na kolejne LP, ale to, co 42-latek zaprezentował w ramach Laserowego Miasta, przechodzi ludzkie pojęcie.

Od kilku dni możecie na YouTube obejrzeć jeden z koncertów z serii LSR/CITY V2. To 90-minutowa gratka dla fanów muzyki trance, jak i innych gatunków muzycznych. Myślę, że czterdzieści tracków w półtorej godziny to wystarczająca liczba, żeby Was zadowolić. Teraz wystarczy tylko czekać na kolejne ogłoszenia związane z Laser City. Kto wie? Może będziemy oglądać Laserowe Miasto na żywo nawet w Polsce?

Zobacz, jak wyglądał set z serii LSR/CITY V2 autorstwa Garetha Emery’ego!




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →