News

Niespodziewany set Armina van Buurena w Chicago

Holenderska gwiazda muzyki festiwalowej pojawiła się podczas przerwy w meczu Chicago Bulls – New York Knicks. Jak wypadł on przed amerykańską publicznością?


Ostatnie wydania holenderskiego producenta

Tracki razem z Daviną Michelle, The Stickmen Project czy AVIRĄ to tylko przedsmak tego co przygotował dla nas w tym roku Armin. Collab z tym ostatnim pod nazwą Sirius to prawdziwa gratka dla fanów byków.
Dlaczego? Jest to rework utworu o tym samym tytule stworzonym przez The Alan Parsons Project w 1982 roku. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie fakt, że był to swego czasu hymn dla zespołu z Chicago. Słuchając tego utworu starsi fani powinni poznać znajome dźwięki.

Armin van Buuren & AVIRA – Sirius, posłuchaj

Jak w 5 minut rozgrzać publiczność?

Mimo, że występ Armina nie należał do najdłuższych to możemy szczerze powiedzieć, że w towarzystwie cheerleaderek udało mu się rozbawić publiczność do tego stopnia, żeby zostać nagrodzony gromkimi brawami. Holender jest bardzo dobrze znany fanom ze Stanów, ponieważ już wiele razy gościł na amerykańskiej edycji Ultra.

Przeczytaj też: Armin van Buuren z 'No Fun’ ponownie uderza w mainstream

Podczas występu w United Center zagrał około pięć minut, a w tym czasie udało mu się zaprezentować jego dwa nowe utwory, jak i klasyczny, dobrze nam wszystkim znany remix Brennana Hearta do hitu Blah Blah Blah. Dla oglądających było to nie lada zaskoczenie ujrzeć światową gwiazdę muzyki EDM podczas przerwy meczu NBA, bo nic nie wskazywało na to, że coś takiego miałoby w ogóle mieć miejsce.

Występ Armina w przerwie meczu, obejrzyj

Armin i jego niespotykane sety

Musimy pamiętać o tym, że występ 44-latka w Chicago nie był jego jedynym niespotykanym występem. Podczas Ultra Miami 2019 udało mu się zagrać około 3 i pół godzinny trance’owy set na scenie ASOT. To jeszcze nic w porównaniu do jego koncertów, które grywa w Rumunii podczas Untold Festival, gdzie nie schodzi ze sceny przez ponad 5 godzin.

Armin van Buuren @Untold Festival 2019, obejrzyj i posłuchaj

Czy możemy być gotowi na dłuższy występ Armina podczas Sunrise Festival 2022? Mamy taką nadzieję! Jeżeli chcesz poznać szczegóły twórczości twoich ulubionych DJ-ów zapraszamy na nasz profil na Facebooku!

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →