Pod koniec listopada Sander van Doorn, Marcel Woods i Peran van Dijk wystąpią w Ostrowie Wielkopolskim. Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły o Target Arena Festival Retro Edition. 0 UserComments

Target Arena Festival 2021 - Sander van Doorn, Marcel Woods i inni w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuł dodano: 15 listopada 2021, godz. 14:33
Odsłony: 15220x
Pod koniec listopada Sander van Doorn, Marcel Woods i Peran van Dijk wystąpią w Ostrowie Wielkopolskim. Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły o Target Arena Festival Retro Edition 2021.


Target One Agency - nowe wydarzenie

Target One Festival Retro Edition będzie kontynuacją świetnej eventowej passy agencji Target One Agency, która tylko w tym roku zorganizowała już cztery zakończone sukcesem wydarzenia.

Przypomnijmy, że w 23 czerwca odbył się festiwal Target One w Krotoszynie gdzie zagrała pokaźna reprezentacja polskich DJ-ów i producentów, w tym Skytech, I.GOT.U, Taito i Adam de Great.

Przeczytaj również: Skytech w klimatach tech? Posłuchaj Wild Love z DJ Angelo i Aleesią

Pod koniec wakacji Target One odwiedziło Rawicz w podobnym składzie, a tydzień później wróciło ponownie do Krotoszyna ze zdwojoną siłą i takimi nazwiskami jak C-BooL, Fafaq, CJ Stone czy Matys. Do swojego portfolio organizator dołożył Disco One Festival, na którym wystąpiły m.in. zespoły After Party, Piękni i Młodzi.

Target One Festival 2021. Obejrzyj aftermovie

Target Arena Festival Retro Edition 2021

Idąc za ciosem Target One Agency podjęło się wyzwania zorganizowania jeszcze jednego festiwalu w tym roku. Tym razem w krytej i zamkniętej przestrzeni jaką jest nowo otwarty obiekt Arena Ostrów mieszczący się w Ostrowie Wielkopolskim - miejscowości oddalonej od Poznania o 120 km i Łodzi o 140 km.

Target Arena Festival Retro Edition odbędzie się w ostatnią sobotę miesiąca, 27 listopada 2021 roku. Podczas festiwalu wystąpi siedmiu wykonawców, z których trzy to międzynarodowe gwiazdy muzyki elektronicznej. Są nimi Peran van Dijk, którego ostatnio gościł klub Ekwador Manieczki, Marcel Woods oraz żywa legenda z prawdziwego zdarzenia - Sander van Doorn.

Przeczytaj również: Audycja Identity Sandera van Doorna w aktualnym formacie zakończona. Co teraz?

Jako support zagrają Avergy, Alex, Quiz oraz DJ Hazel. Pierwsza pula biletów została wyprzedana w ekspresowym tempie. Aktualnie w sprzedaży są wejściówki w kwocie 69 zł (płyta) oraz 119 zł (trybuna). Będziecie? 

Obejrzyj występ Sandera van Doorna na wyjątkowym Mysteryland 2020

Sprawdź także

- Da Hool, żywa legenda house wystąpi w Polsce. Znamy szczegóły

- Peran van Dijk - pełen set z The History Of Ekwador 2021

- Wszystkie sety z A State Of Trance 1000 w Moskwie
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)